Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Békés-megyében melyik szolgált...

TheCilOo98 kérdése:

Békés-megyében melyik szolgáltatónak (20/30/70) van a legjobb mobilnetje telefonhoz?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjobb LTE lefedettsége a Telekomnak, illetve a Telenornak van ( B20-as hálózaton ), a legjobb 3G lefedettsége meg a Vodafone-nak.
2016. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a Vodának, az biztos. Szüleim házánál Békéscsabán van, hogy csak 2G van, az sem túl vastagon.
2016. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha Békéscsabai vagy akkor a Telekom nagyon jó választás, nekem ott mindig van 4g, pedig nem is támogatja a b20as frekvenciát a telefonom. Emellett úgy tudom hogy országos szinten is szinte mindenhol van Telekom 4G vagy legalább 3G(Nekem mindenhol szokott lenni 3G, kivéve az ilyen régi házakban ami vályog falas, ott 2G szokott lenni).
2016. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A telekom az a T-mobilos ugye? Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 30. 08:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, de a T-Mobile meg a T-Home márkanév már korábban megszűnt, és most már egységes, Telekom néven kínálják a mobil, és az otthoni szolgáltatásokat is.
2016. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!