Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Esetleg valakinek van Huawei...

Dem757 kérdése:

Esetleg valakinek van Huawei P9 Lite-ja? Ha igen akkor tudna egy kicsi véleményt írni?

Figyelt kérdés
A választ előre is köszönöm. Éppen vásárlás előtt állok és nem tudom mennyire jó a telefon.

2016. aug. 29. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ez a kérdés. Sokat olvastam utána, és azt a következtetést vontam le, hogy ennyiért (80 ezer forint kb) ebben a kategóriában ez a telefon nagyon megéri. Sok embert megkérdeztem, hogy ez , vagy Nexus 5x, és hát fele-fele arányban mondták mindkettőt. Szóval határozottan megfogja érni az árát szerintem. Én biztos rendelem jövőhéten .
2016. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BlackLove válasza:

Helló! Igen, nekem p9 Lite-om van!

Teljesen megvagyok vele elégedve. Majdnem egy hónapja, hogy megvan, de semmi panaszt nem tudok rá mondani (lekopogom;D)

Az aksijával sincs baj, sokáig bírja, legalábbis egyenlőre! Fényerő, gyorsaság, mind tökéletes!

Röviden.. nem tudok rá rosszat mondani, csak ajánlom! :)

2016. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is olyan két hét múlva tervezem megvásárolni és így nem félek tőle, hogy jól döntöttem e. :)
2016. aug. 31. 11:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Még lenne egy kérdésem, hogy kapunk e hozzá telefontokot, mert láttam egy-kettő videóban, hogy adtak hozzá gyárilag.
2016. szept. 3. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom hol láttad, de nem lesz hozzá tok. holnap v holnapután hozza a futár nekem
2016. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megvan a telefon? Milyen ? Meg vagy vele elégedve ?....kíváncsi vagyok , én is most rendeltem
2016. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!