Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valami megoldás úgy...

Van valami megoldás úgy rootolni a telefont, hogy ne kelljen bootloadert nyitni vagy flashelni? A telefon: Sony Z3 D6603 Android verzió: 6. 0.1 Buildszám: 23.5. A.1.291

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Bootloadert nyitni nem kell, de ha 6.0-t akarod rootolni, akkor recovery kell.


Én így csináltam a Z3-ammal:


Visszatettem a 4.4-et, mert erre lehet telepíteni recovery-t. Előtte Kingroot-al rootoltam, magát a kingrootot nem szeretem, de ez csak átmeneti.

Amiután feltettem a recovery-t, leszedtem XDA-ról egy prerooted 6.0.1 romot, amin van recovery is amúgy, azt nem kell újra feltenni. És ennyi.


[link]

[link]

[link]


Sok sikert:D

2016. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alex Fly ***** válasza:
Ahogy utánanéztem, az adott típus rootolása flasheléssel történik. Szóval aztnem igazán kerülheted meg. A bootloader nyitása viszont más célt szolgál, ha nem akarsz nem SONY alapú custom ROMot feltenni, akkor nem szükséges.
2016. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A prerooted romon SuperSU van már természetesen.

4.4.4-et muszáj visszatenni először, mielőtt kérdeznéd.


4.4.4: [link]


Ezt Flashtool-al kell feltenni.

2016. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 4.4.4-en root után a recoery-t nem sikerül feltenni, akkor szedd le a Root Explorert vagy ES File Explorert és tedd írhatóvá a system mappát, azaz nyomj rá a mount /system rw-re felül.
2016. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, reggel teszek egy próbát akkor.
2016. aug. 29. 23:55
 6/7 Pityuka500 válasza:
Tedd rá a KingRoot alkalmazást, ha nem találod a play áruházban, akkor töltsd le apk-ba! Nem kell semmit bajlódni a bootloaderrel, meg ilyenek...
2016. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a kingroot nem támogatja már az android 6.0at.. 😞
2016. aug. 31. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!