Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vadiuj samsung j5 nema hivas...

Vadiuj samsung j5 nema hivas kozbe. Ez tipus hiba?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 20:26
 1/2 A kérdező kommentje:

4-5 napja lett veve a keszulek. Tmobiletol futar hozta. Mar az elsonapon azt tapasztaltam, hogy hivas kozbe nem hall akivel beszelek. Olyan mintha csak a szel halkan suvitene, ezt halljak ilyenkor. Ez elofordulhat hivas elejen is de volt olyan hogy hivas kozbe 10-20 masodpercre nem hallottak. Nem minden hivasnal fordul ez elo volt jo par hivas is amikor nem tapasztaltam es nem csak egy szamnal fordult elo ez a problema. A beallitasait atneztem nem talaltam olyat ami ezt okozhatna. A legfrissebb android fut rajta azzal sem lehet gond. Illetve biztosan nem nemitom ki a kezemmel mikozbe telefonalok. Nem tudom mi lehet a gond. Azert kerdeznem toletek esetleg valaki jart e meg igy, vagy lehet hogy valoban csak valami beallitas lehet, mert ha nem tudom megoldani termeszetesen elviszem a tmobilehoz, de elotte azert meg szeretnek bizonyosodni hogy nem e esetleg mas a problema.

Koszi!

2016. aug. 29. 20:45
 2/2 anonim ***** válasza:
14 napos elállás
2016. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!