Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a messenger-ből a vissza...

Ha a messenger-ből a vissza nyíllal kilépek, bezárom, akkor az ki is kapcsol?

Figyelt kérdés

Nemrég letöltöttem a messengert. És hát működik, minden remek, de nem vagyok valami nagy zseni az elektronikus eszközök tekintetében, úgyhogy...


Megnéztem, hogy kiléptem belőle, de a futó alkalmazások között még ott volt egy folyamat: Messenger (com.facebook.orca), és egy szolgáltatás: MqttPushService.


Ez azt jelenti, hogy nem léptem ki belőle, csak bezártam?

Ha igen, akkor hogy kell kikapcsolni vagy mi?


Bocsánat, ha feleslegesen raboltam valakinek az idejét.

Csak nem akarom, hogy vigye a pénzem, meg használja a netet.

(Mellesleg ingyen wifi-nk van, de nem árt elővigyázatosnak lenni.)


Válaszokat köszönöm. 15/f - Samsung Galaxy Y.



2016. aug. 30. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Abból nemlehet rendesen kilépni mint afacebookból.. És igenfut az a alkalamazás mert a messenger azért van hogy akkor is megkapd az üzeneteidet amikor nem vagy fent facebookon xd és milyen pénzed viszi? Az ingyenes 😁😁😁


17F

2016. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel ritkán használom, én az alkalmazásoknál leállítom és kész, nem fut.
2016. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de, ha nem vagyok internet közelében, minek fut az alkalmazás?
2016. aug. 30. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez az. Amikor netre fellépsz vele, akkor rögtön megkapod az üziket. Alkalmazásoknál tudod csak leállítani. No meg foglalja a sok memóriát és aztán vehetsz új telót.
2016. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem a sok memórifoglalás, meg nem is az új teló :c

ha kell belépek én az alkalmazásokba és leállítom, de nem ezzel van a problémám...


Csak kérdezem... megy-e ha nem használjuk, ez mit vonz maga után...


Még egyszer bocsi, ha hülye kérdést tettem fel, csak szeretek mindent tudni.


U.i.: nem azért a heti, havi 3000Ft-ért, meg van úgyis wifink, meg havi 100 MB, (ami szerintem kicsit kevés), de ez már más téma! :)

2016. szept. 1. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!