Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Észrevettétek hogy a samsung...

Észrevettétek hogy a samsung galaxy note 7 kijelzőjén gyárilag van fólia? Vajon miért? Most bontottam ki, és meglepődve tapasztalom

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nahát ...

Talán hogy ne karcolódjon össze amíg meg nem veszi valaki.

Borzasztó hogy mit művel egy vásárló ha karcos kijelzőt kap.

Írogat a homárra meg a gyakorikérdésekre.

2016. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van. csak azért furcsállom, mert eddig ilyen nem volt egyik csúcskat samunál sem. viszont mindjárt le is húzom róla, mert nem teljes képernyős, ezért oldalra görgetésnél idegesítő hogy akad a széle
2016. aug. 31. 13:43
 3/4 A kérdező kommentje:
és azt tudja esetleg valaki, hogy a régebbi (s6 edge+) telómról a GYÁRI háttereket hogy tudom leszedni? Egyszerűen sehol nem találom a telóban
2016. aug. 31. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Most olvastam, hogy leállítják a Note 7 gyártását, és visszaveszik/kicserélik mindet, mert életveszélyesek.

[link]

2016. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!