Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite Wifi probléma?...

Huawei P8 Lite Wifi probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés
Édesanyám (Huawei P8 Lite) telefonján hallgattam a rádiót az itthoni wifin keresztül, délben lementem a wifiről. 1 óra körül vissza akartam volna menni a wifire. De nem tudtam. Olyanokat ír ki hogy Hitelesített, Mentve, Biztonságos, Hozzáférés a hálózathoz megtagadva stb. Bekapcsoltam az ÉN telefonomon a wifit, kicsit dacolva de oda viszont felment. Azt hittem meg van a bűnös, DE! Az én telefonom és a Laptop is simán kapcsolódik az itthoni wifire. Csináltam egy Gyári vissza állítást. Nem csak a probléma maradt, de a telepített alkalmazásokon kívül minden adat :D Szóval most komolyan nem tudom mi lehet a gond. Olvastam hogy másnál is hasonló gondok voltak. Ötletek? Mellesleg egy kb 4-5 hónapos készülékről van szó.

2016. aug. 31. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Wifi újra indítása?
2016. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam. Ugyanúgy a többi felmegy de ez nem.
2016. aug. 31. 16:55
 3/3 Petimano válasza:

Sziasztok!

Sajnos szériahibáról van szó, hardware hiba, tehát a szoftver frissítés semmit sem ér. Nekem az új telefon 2X romlott el 2 hónap alatt, egyszerűen nem talált wifit. A szakszervízben azt mondták, hogy alkatrészcsere, de rájöttünk, hogy mindkét esetben új telefont küldtek, mivel nem tudták, vagy nem volt érdemes javítani. Most a harmadik készülék néhány hónapja jól működik. Sajnos ez az ára annak, hogy a telefon, egy ilyen kis készülék, rengeteg (sokszor felesleges) funkcióval rendelkezik, így a működése nem stabil.

2017. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!