Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-om van, és barátnőmnek...

IPhone-om van, és barátnőmnek is. ITunes-on keresztül átküldtem a telefonomra zenét. A barátnőmnek megtetszett az egyik hallgatás közben. Nem tudtam neki átküldeni. Miért?

Figyelt kérdés
csak hogy tisztázzuk- a zene MP3 volt, és netről töltöttem le (vagyis nem pénzért vettem).

2016. aug. 31. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert amit te akarsz, az egy MP3 fájlmegosztó. Vagyis pont az, ami ellen az iTunes-t kitalálták :D
2016. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Szívás az ájfón. És még drága is.
2016. szept. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

azért, mert az apple minden szarért PÉNZT akar lehúzni rólad. vedd meg az adott file-t az itunesban, és úgy már át tudod neki küldeni.

ezt vállaltad be, amikor megvetted a túlárazott telefonjukkal együtt a fos, lehúzós "apple ököszisztémát".

2016. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, akkor a fröcsögés helyet.. (fogadjuk el, hogy van aki nem érti, hogy működik, nem szereti, hogy így működik, ezért aztán nem éri meg neki. Az Apple-nek pénzt fizetsz, a Google-nek meg magadat árulod, kinek mi éri meg).


Miért nem csinálja ugyanazt, amit te? Letölti és iTunes-szal szinkronizálja. De egyébként ha megvan az iTunes-on, egy számot kb. 300 Ft-ért vehet meg, annyit nem ér az a sz..kodás, amit "ingyen" kell csinálni.

2016. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod, az más, ha megveszek mondjuk egy bakelitlemezt. Azért szívesen adok ki pénzt. De hogy egy sz_ros mp3 fájl az enyém legyen...:'D Hát igen, kinek mi éri meg...
2016. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!