Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt mostanság frissítése a...

Volt mostanság frissítése a Windows 10 Mobile-nak?

Figyelt kérdés
Javítottak már valamit a rendszeren? Mert amikor én feltettem elég bugos volt. Csak nem tudom feltegyem-e mert itthon elég instabil a netem és nem tudom visszatenni 8.1-re, ha esetleg nem jó. Tudtok róla valamit?
2016. szept. 1. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy kb kéthetente van hozzá frissítés, elég stabil (szerintem). Vannak programok, (pl messenger, ha rákattintok, kb 20 mp fehérség, maj kilép, de másodikra már jól indul) amik nem futnak tökéletesen, de rengeteg olyan program van, amit már nem fejlesztenek 8.1-re. Előbb-utóbb a 8.1 is wp 7.8 sorsára jut.
2016. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Akkor úgy látom nincs elhanyagolva a Win10M. Köszi mégegyszer.
2016. szept. 2. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!