Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri jeilbreakelni?

Megéri jeilbreakelni?

Figyelt kérdés
Van egy ipad mini 2-om es van par olyan funkcio amit szeretnek rajta hasznalni, mint pl a teljes kepernxos multitaskimg, jobb lenne hogx szabadsbb lennek, meg van par fizetos program is amik jok de nem adnk ki ertuk penzt, es aokat is letolteni.. na megeri szerintetek, nem mehet tole tonkre az ipad es ha restoreljuk es letoroljuk tenyleg nem lesz nyoma? Elore is koszi

2016. szept. 1. 22:18
 1/5 anonim válasza:
Nekem iPad minim volt 4eve vettem, majd két es fel év után jailbreakeltem, gondoltam mar annyira nem kell félteni, hogy garancia sincs. 1evig nagyon jol működött, nagyon hasznos volt, azonban összeszedett valami vírust, hirtelen be lassult az egész, nem is lehet visszaállítani azt mondtak. Nem biztos, hogy amiatt, de fel éve mar nincs :( :D
2016. szept. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocsi, 1evet tévedtem, 3eve vetem es másfél év után breakeltem
2016. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában nem éri meg. Annak éri meg, aki olyan állapotban is felelősen tudja használni, amikor már az oprendszer nem védi meg, és az emberek többsége ilyen.


De ha leginkább a "tweak"-ek és a warez érdekel, miért vettél iPad-et? Egy androidos tabletet sokkal "szabadabban" (ez mekkora baromság) lehet használni.

2016. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy "az emberek többsége _nem_ ilyen"
2016. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért vettem ipadot mert egyszerűen gyors, jó használni. A jeilbreak ot meg csak kiakartam próbálni.
2016. szept. 3. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!