Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni, hogy...

Tudnátok segíteni, hogy milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig egy Nokia Lumia 520-at használtam. Nagyon szeretem, de sajnos lassan eljár felette az idő, 2,5 éves és egyre több baj van vele. Nekem semmi gondom nem volt a Windows Phone-nal, igazából nagyon is szeretem, de azt hallottam, hogy befellegzett neki, nem nagyon fogják már gyártani, úgyhogy inkább Androidra váltanék. Amúgy ez jó ötlet?


Sajnos, vagy szerencsére, rengeteg infót lehet találni a mobilokról, számtalan adattal, specifikációval, aminek a nagy része nekem semmit nem mond, így egy kicsit elveszettnek érzem magam e téren...


Szóval: szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy milyen telefont is válasszak, ha lehet, akkor részletesen fejtsétek ki, hogy miért! Köszi :)


Ami fontos lenne, hogy mindenképp tudjon 2 SIM-et kezelni, gondolom nem árt, ha emellett még jut hely külön egy memóriakártyának is. Alapvetően a telefonálás mellett internetezésre használnám, játszani nem nagyon szoktam, viszont filmeket néznék rajta. Jó lenne, ha nem fagyna, nem melegedne stb. Kijelző mérete min 5" legyen, és HD vagy FHD felbontás sem ártana (IPS jó?).

Nem vagyok márkafüggő, úgynevezett noname, kínai stb. telefonokra is nyitott vagyok.

Amiket eddig néztem:

Xiaomi MI 4C Standard

Vernee Thor

Xiaomi Redmi 3 Pro


Árban 50.000 Ft-nál többet nem szeretnék költeni rá.



2016. szept. 1. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Note 3 Pro(32GB) telefonom van és komolyan mondom ennél jobb telefont, tényleg nagyon jó telefon, főleg most hogy frissült MIUI 8-ra, ami sokkal jobb mint a 7.1 volt.

Ezek közül én a Vernee thort kihúznám ha egyszer a Redmi 3 Pro és a Mi4c 16GB játszik. A mi4c vel az a baj hogy nem bővíthető és "csak" 2GB RAM van benne(ami jó, de ma már ez alap szinte, hogy használható legyen a telefon).

Én talán Redmi 3 Prot vennék, mert az kb minden kritériumnak megfelel és emellett hardveresen is elég jó.

2016. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Erről a készülékről mi a véleményetek?

[link]

2016. szept. 2. 06:15
 3/5 anonim ***** válasza:
A meizunal jobb szten a redmi 3pro nekunk a csaladban is van egy eddig nem volt ra panadz tokeletesen mukodik
2016. szept. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a Meizu telefonokat, viszont azt írtad hogy fontos hogy tudjon 2 SIMet kezelni, amit ez habár tud, de ha nem elég a tárhely/megtelt és kéne még, akkor csak az egyik SIM helyére tudsz tenni microSDt. Redmi 3 Pronál habár ugyanez a felállás, de ott 32GB van(abból kb 24GB felhasználható) ami azért nehezebben telik meg mint egy 16GBs(Meizu) szerintem.
2016. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Komplikato ***** válasza:
A Thor-nak van egy előnye a ma kapható kínai telefonok 98%-val szemben, miszerint lehet bele tenni egyszerre két SIM kártyás ÉS SD kártyát. Jellemzően ugyan is a legtöbb készülékben az SD a SIM2 HELYÉRE megy csak be. Tehát ha az ember olyat vesz amibe nem megy egyszerre a SIM2 és az SD, érdemes bazi nagy gyári flashel rendelkező verziót venni, min. 32GB, de inkább nagyobb kiszerelésben.
2016. nov. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!