Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem találom a telefonomo...

Miért nem találom a telefonomon a letöltött Tinder-t?

Figyelt kérdés
A google play-en jelzi, hogy le van töltve, de nem indult el semmi automatikusan, és a telefon egyetlen almappájában sem találom. Ez hogy lehet? Van valami megoldás? LG L40-esem van.

2016. szept. 2. 17:35
 1/2 anonim válasza:
biztosan háttér alkalmazásként töltötted le, vagy pedig ha tört oldalról töltötted le akkor nem tom de ha google play-ről akkor viszont töröld le és töltsd le újra... (google play-en én is jártam így egyszer...)
2016. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, működik. :D Nem google play áruház helyett chrome-ban nyitottam meg, de amikor direktbe google play-t indítottam, onnan letölthettem, és most megy. Kösz
2016. szept. 2. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!