Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Befrissített a telefonom és...

Befrissített a telefonom és most egy kalap sz*r és nem tudom normálisan használni. Vissza tudom-e állítani a "régi mobilom"?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Core

:(



2016. szept. 2. 18:17
 1/1 anonim válasza:
bocsi hogy pesszimistán állok hozzá de nekem pl azért volt ez(lg l9II) mert malware-es volt a telóm(trójai) és miután én újrarakattam gyári beállításokra(ez is egy olyan fjta frissítésnek nevezhető) azóta beírom a pin kódom még az is fél óra plusz még képes se tudok küldeni viberen mert full becrashel.lehet hogy neked nem ezért volt sőt nagyon kicsi az esély rá mert a telómon kb 7 malware volt de csak mondom hogy talán ez is meglehet.
2016. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!