Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom kikapcsolni a...

Csukri14 kérdése:

Hol tudom kikapcsolni a kepernyofedvenyt? ( huawei p8 lite)

Figyelt kérdés
2 hete frissitettem a telefonom a 6.0 szoftverre vagy mire ehhez nm igazan ertek, na es hat ha be szeretnek lepni a retricaba akkor keri h kapcsoljam ki a kepernyofedvenyt,de ilyen nincs a telefonon mar minden rejtett helyen megneztem es nincs sehol!! sok helyen olvastam h azt javasoljak tegyem ujra a telefonom DE NEM TESZEM UJRA!!!!!! Valaki legyenszives segiteni!

2016. szept. 2. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindegyiket kiprobaltam es nem jo, egyik se
2016. szept. 11. 16:26
 3/3 anonim válasza:
Kapcsoljatok ki vagy toroljetek le, minden olyan alkalmazast vagy alkalmazasopciot, ami felugralhat mas futo alkalmazasok fole, mint overlay. Nem kell sem fejlesztoi lehetosegeket baszkuralni es halandzsazni balra jobbra
2017. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!