Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet visszaszerezni a...

Hogyan lehet visszaszerezni a telefonról eltűnt dolgokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden leírom a helyzetet.

2 hónapja vettem egy új telefont (Samsung galaxy s6), előtte s3 volt. Amikor megvettem, akkor az új telefonon be kellett jelentkeznek a google fiókomba, és a telefonos boltnál dolgozó srác átmásolt mindent az új készülékemre. 2 hete vissza kellett vinnem, mert nem vette a töltést (megjegyzem nem azért, mert le volt teljesen merítve). Ma kaptam vissza, és sajnos minden ami rajta volt eltűnt. :( Ez esetben mi a teendő? Én hogyan tudnám átmásolni legalább a régi telefonról megmaradt adatokat? Az új képeket/telefonszámokat stb. amik csak az új telefonon voltak egyáltalán vissza lehet valahogy hozni? Ha igen, hogy?

Köszönöm előre is a válaszokat


2016. szept. 2. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ha szinkronizáltál a google fiókba, akkor onnan
2016. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kösd rá gépre/laptopra és egy fájl visszaállitó programmal (pl recuva), próbáld vissza állítani a fájlokat. (Helyreállítást másik particióra, pl c:re)

Ha szerencséd van és nem lettek felülírva, akkor nagy eséllyel minden meglesz. Persze ha fődarab csere volt, akkor nincs esély.


Másik megoldás, ha volt biztonsági mentésed, akkor az előző válaszoló tanácsa.

2016. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
letöltöttem a Recuva nevű programot, de nem jártam sikerrel. Viszont úgy tudom, hogy szinkronizálva van a fiókom. Azzal a módszerrel hogy lehet visszaszerezni az adatokat?
2016. szept. 2. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!