Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont javasoltok?

Amcsih kérdése:

Milyen telefont javasoltok?

Figyelt kérdés

Eddig iPhone-on gondolkoztam, videókon ahogy néztem, nagyon megtetszett, de élőben valahogy nem hozza azt, amit elvártam tőle, ezért lemondtam róla. Ezért maradt az android. Samsung nem tetszik, mert túl színes a kijelzője, mintha mesét néznék, sonynak nem tetszik a rendszere, és ikonja, valamint ugyan ez van az lg-nél is. Tehát valami ,,noname" telefont szeretnék, ami azért teljesítményileg vállalható, és fontos számomra az előlapi kamera, és hogy 5col körüli telefon legyen, 5,5 már nagy. Nagyon tetszenek a megváltoztatott android rendszerek, gondolok itt arra, hogy nincs menő, hanem minden kivan pakolva a kezdőképernyőre (pl.:Huawei). Tetszenek a Lenovok, de egyszerűen nem tudok választani. A Huawei-jel pedig külsőleg vannak problémáim. Szerintem nem túl szépek, jobban szeretem a kicsit lekerekített széleket. Bármilyen telefon szóba jöhet, persze azért jó lenne ha a kínai telefonok közül is valami ismertebb, elterjettebb márkájú lenne.

Az ár mindegy, úgy gondolom ebben a kategóriában nem nagyon mennek a telefonok 150 ezer fölé.

Eddig nexus 5-öt használtam ,de nem vonz annyira a tiszta android, viszont jó lenne ha teljesítményben közelítene, bár nemigazán játszok rajta ilyen 3D-s játékokkal, csak egy két normál játékkal. Tudom kicsit sok a szempont, de előre is köszönöm a segítséget.



2016. szept. 2. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik iPhone nem hozta azt, amit vártál tőle?
2016. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
iphone 6. Nem a gyorsasággal volt bajom, csak olyan fura fogni, és élőben olyan más, mint videókban.
2016. szept. 2. 22:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbáld az SE-t. Szerintem tökéletes
2016. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
4col kicsi az ujjaimnak. 5s-t már próbáltam.
2016. szept. 2. 22:33
 5/12 anonim válasza:

Szia!

Érdemes lenne körülnézned a Xiaomi kínálatán. Már két éve használ az egész család ilyen telefonokat, egyszer sem volt probléma egyikkel sem!


Azért is ajánlom, mert az iPhone megszokott stílusát (vagy ahhoz hasonlót) láthatod viszont egy letisztult, optimális ár-érték arányú telefonban. A mai követelményeket jelentősen túl is szárnyalja.


Érdemes lenne megnézned, válogass :) Remélem segítettem.

2016. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. szept. 2. 23:02
 7/12 anonim ***** válasza:
OnePlus 3 nagyon jó!
2016. szept. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem hozzászóló véleményét: ilyen árban az OnePlus 3 jó választás.

Itt találsz még jó okostelefonokat kedvező áron:

[link]

Itt még a Lenovo Zuk Z2 (hasonló árkategóriában nálunk a Zuk Z1 kapható), a XIAOMI REDMI PRO (deca-core) is jó vétel, mindkettő Android 6.0-án alapul.

A gearbest oldal is hasonló, ott más gyártók okostelefonjait is fel lehet fedezni, többek között a Meizu-ét, ahol az MX6-ot is meg lehet vásárolni, de a LG Nexus készülék is hasonló árfekvésben van. Ezek is mind, Android 6.0-án alapszanak.

2016. szept. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ahogy említettem az 5,5 colos telefon már nagy. A OnePlus 3 pedig akkorra. Viszont ez a Lenovo zuk z2 nemrossz
2016. szept. 3. 09:45
 10/12 anonim ***** válasza:
huawei p9,honor 8, (p9 lite? esetleg) , nexus 5x 32gb
2016. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!