Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a telefonom, és nem...

Betört a telefonom, és nem működik a visszagomb. Van rá alkalmazás?

Figyelt kérdés
Betört a telefonom, és így nem működik a visszagomb. Ha valamiből ki szeretnék lépni, akkor újra kell mindig indítanom. (nem a képernyőn van a vissza, hanem alatta egy fekete részben) Megcsináltatni nem szeretném, mert októberben kapok egy újat, de addig megőrülök miatta.

2016. szept. 4. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Mit is mondtál milyen telefonod van?

Ja hogy nem mondtad?:D


Akkor sajnos nem tudok adni leírást a soft keyek aktiválására, gondolom akkor megtudod keresni magadnak majd Google-en.

2016. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ui.: A kereső cimkékben pedig am ott van, hogy milyen telefon :)
2016. szept. 4. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Nahát a címkéket is utólag raktad be, mert mindig meg szoktam nézni :D


Amúgy van rá, de akkor mostmár biztos meg tudja keresni magának ezek után :D

2016. szept. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van.

De az előző pofátlan bicskanyitogató beugatásod miatt remélem más sem fogja megosztani veled.

Keressed csak, úgyis több eszed van, mint itt mindenkinek összesen. Neked is csak megszületni volt nehéz.

2016. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Van. Neked is ugyanannyi idő megtalálni, mint nekem.
2016. szept. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nahát, milyen segítő kész emberkék vannak itt. Kérdést elolvasni, ha tudsz válaszolni. Ha nem tudsz értelmesen megszólalni csendben maradni. Nekem még anno ezt tanították. Látom a mai 10-12 éves generáció nem tanult meg semmit a hisztin, ugatáson és arcoskodáson kívül :)

És megnyugodhatsz, találtam rá megoldást. Van aki volt olyan kedves, hogy rám írt üzenetben, hogy mit lehet ilyenkor tenni. Képzeljétek. Az illető azt mondta azért nem a válaszokhoz írja, mert nem akar belekerülni ilyen degeneráltak beszélgetésébe.

De ez már a múlté. A telefon azóta is tökéletesen működik. :)

2017. márc. 30. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!