Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One M7: a HTC logó után...

HTC One M7: a HTC logó után újraindul, bootloader menübe is ahogy bejutok újraindítja magát, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

A telefon töltő nélkül nem csinál semmit, de amikor töltőre rakom, akkor rezeg és beindul, majd a fehér HTC képernyő után újraindul.

Megpróbáltam hard resetelni, de amint bejutok a bootloader/fastboot képernyőre, egyből kidob és kezdődik az egész előlről. Egy hazai HTC szervízben kicserélték az akkumulátorát, arra hivatkozva, hogy ez a baj, utána pár napig jó volt majd megint ezt csinálja, hardveres probléma lesz vagy valahogy meg lehet csinálni? Nincs már rá garancia.


2016. szept. 4. 15:31
 1/5 Boda Gergő ***** válasza:
Nem kéne e bootloadert és recovery, valamint a fastbootot piszkálgatni, ha nem konyítasz hozzájuk: itt az eredménye egy szép kis bootloop.
2016. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Telefon gyári állapotban van, sosem volt rootolva, és a bootloader sincs nyitva, kötekedés helyett segíthetsz is.
2016. szept. 4. 21:43
 3/5 Boda Gergő ***** válasza:
Egy telefon csak úgy magától nem kerül bootloop-ba, főleg nem olyan szinten hogy a fastboot és a recovery is loppoljon. Ott valami igen is bootloadert próbált nyitni!
2016. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Boda Gergő ***** válasza:
Biztos, hogy a saját készülékedet kaptad vissza a szervíztől: Imei száma egyezik a gari levélen és a telefon dobozán levővel.
2016. szept. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én is arra gondolok, hogy valaki beletúrkálhatott, de ha nem szoftveres hiba lenne, akkor akksicsere után nem működött volna pár napig, szóval itt szerintem valami hardveres baj lesz.
2016. szept. 9. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!