Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet frissíteni az...

Hogy lehet frissíteni az iphone 4 et?

Figyelt kérdés
Sziasztok! vettem egy iphone 4 et 22e ft ért és bármit letöltenék azt írja ki hogy legalább 8 as ios rendszer kell hozzá :( és nekem 7.1 es van rámegyek beállítások általános szoftverfrissítés és azt irja ki hogy az ön rendszere naprakész ios 7.1 és ezzel semmire se megyek nagyon rossz érzés hogy egy "jo" telefonom van de nemtudom kihasználni :( kérlek segítsetek!!

2016. szept. 4. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
attol frissebre nem tudod frissiteni, hiszen nem tamogatja. nem kerdeztel ra ilyesmire annal, akitol vetted?
2016. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Vettem egy kenut, hogyan lehet gázolajjal üzemeltetni?
2016. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Apple nem veri nagydobra (meg gondolom, az sem, akitől vetted), de ők is leveszik a kezüket a régi telefonjaikról egy idő után. Az iPhone 4 már 6 éves, rég elérte a hasznos élettartama végét. Az App Store-ban található alkalmazások már a processzor szintjén inkompatibilisek vele.


Most már tudod, miért árulták 22 ezer forintért...

2016. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egy nagy kalap... gyűjtöttem a telefonra megvetem nincs meg egy hete és jatszok vele egyszer csak kikapcsol es alig akar néha néha bekapcsolni csak ha töltön van... de mi a f... ver az isten? itt gyujtok hogy vegyek egy telefont mert az előzőt elhagytam 1 éve és anyagiak nem engedtek és jól átvertek mint a sz ... a palánkon a haverok meg persze jol megvannak tömve es 6s meg 5 s el maszkalnak nekem meg meg kajara is alig van... de k...jo hogy mindenki megérdemli de aki 5 ös tanulo es a belet kidolgozza az meg levan sz... mindenhol utolso es semmibe se veszik gratulálok világ nagyon jol fejlődsz :(
2016. szept. 7. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat ne haragudj, de gondolhattad vna, h egy 5-6 eves telo nem lesz naprakesz... :s nem tudnal beszelni azzal, Akitol vetted?
2016. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Jatekokra vetted a 4-est? Azt nagyon elcseszted. Ettol eltekintve az iPhone meg mindig egy jo telefon. De csak telefon, nem jatek.
2016. szept. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!