Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó a wifi?

Miért nem jó a wifi?

Figyelt kérdés
Van egy telefonom és az itthoni wifit nem tudja fogni, van hogy jó pár percre de aztán ennyi, azt hittem a telefonnal van a baj ki kapcsoltam, újra indítottam de semmi. Aztán vissza állítottam a gyári beállításokat a hálózati beállításokat de úgy sem. Máshol (barátomnál,üzletekbe) jó a wifi, kapcsolódik és teljesen jól működik. Dlink Dir600 routerem van. Valaki tudna még valami megoldást ?

2016. szept. 5. 20:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem hogy Samsung galaxy express , iphone 5s (másik telefonok) itt működnek a wifinkel. És általában amikor valaki átjön akkor is jó más embernek.
2016. szept. 5. 20:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld kézzel hozzáadni.
2016. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Leírnád azt hogyan kell ? :)
2016. szept. 5. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Wi-Fi-hálózat hozzáadása

Nyissa meg az eszköz Beállítások alkalmazását Beállítások.

Koppintson a Wi-Fi lehetőségre.

Győződjön meg róla, hogy a fenti kapcsoló Be állásban van.

Koppintson a lista alján lévő Hálózat hozzáadása gombra.

Tipp: Android 5.0 és 6.0 rendszerű eszközökön először koppintson a Továbbiak Továbbiak gombra.

Ha szükséges, adja meg a hálózat nevét (SSID azonosítóját) és a biztonsági információkat.

Koppintson a Mentés gombra.

2016. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hibás jelszót ír ki, pedig jó a jelszó többször megpróbáltam .
2016. szept. 5. 23:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Régi jelszót írtam be ... xd viszont sikerült de így sem jó, csatlakozik de nincs net..
2016. szept. 5. 23:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Router reset volt már?
2016. szept. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen az megvolt, utánna kb fél óráig jó volt aztán megint nem. Azt írja ki, hogy nincs internet elérés, és a wifi mellett van egy felkiálltó jel.
2016. szept. 6. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!