Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért esik ki a fülemből a...

Miért esik ki a fülemből a mobiltelefonokhoz adott fülhallgató?

Figyelt kérdés
Eddig bármilyet próbáltam, bármilyen gumival, bárhogy bedugva, egyszerűen nem marad meg a helyén. Mások így futnak, stb, én két lépést nem tudok úgy megtenni hogy ki ne essen. Még fekvő helyzetben is képes kipottyanni.
2016. szept. 6. 02:50
 1/7 anonim válasza:
Detto. Nekem is ilyen elfuserált fülem van, pedig látszólag bormális :D Így ülre akaszthatót vettem.
2016. szept. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy az én fülem a nyomorék. Pedig semmi különleges formája nincs, olyan mint bárkinek. De akkor ezekszerint valami akkor sincs vele rendben...
2016. szept. 6. 03:26
 3/7 anonim ***** válasza:
A fülzsírtól csúszik ki. Mosni kell.😭
2016. szept. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tágabb a hallójáratod mint amire ezeket az eszközöket méretezik és ezért.
2016. szept. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fejhallgató nem jöhet szóba? Egészen kompakt méretben is lehet kapni.
2016. szept. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MZ.per.X ***** válasza:

Nekem is ilyen elb..szott fülem van, régen mindenki walkmannel meg mp3-al mászkált, nekem meg a legkisebb mozdulatra is kiesik a fülemből.


Gumisak mondjuk fokkal jobbak, ott meg kell találni a neked való méretet.

2016. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csontvezetéses fejhallgatót is vehetsz.
2016. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!