Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem szabadul fel a hely...

Miért nem szabadul fel a hely az iPhone-on, ha kitörlök egy 1gb-os videót?

Figyelt kérdés

Csináltam egy 5perces fullHD 60fps-es videót az iPhone-ommal. Lementettem a laptopomra a videót és utána kitöröltem az iPhone-ról. (Kitöröltem a töröltek közül is.) A videó eltűnt, de viszont a tárhely adatoknál az látszik, hogy mégsem szabadult fel hely. Vártam vele egy kicsit, de semmi... Kikapcsoltam a telefont kb. 5 perce, majd vissza és akkor sem látszódott, hogy felszabadult volna hely. Miért? Ugyanúgy foglalja a helyet az az 1gb-os videó mintha ott lenne, pedig töröltem. Ha én kitörlök valamit pl a laptopomon, akkor az eltűnik és az általa foglalt hely felszabadul. Az iPhone-on miért nem??? A wi-fi és a mobilnet végig ki volt kapcsolva, tehát még a szinkronizálás sem keverhetett be.

Ha ez alapból ilyen, akkor nem ér ennyit egy almás telefon.... :/

Más is tapasztalta ezt?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. szept. 6. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
nem törli azonnal a képeket/videókat. törléskor csak átteszi egy törölt dolgok mappába és azt hiszem, hogy 30 nap múlva törlödnek ténylegesen. menj az albumok közé, ott van azt hiszem, hogy mappák és megtalálod a Recently Deleted mappát, ha onnan külön kitörlöd, akkor felszabadul a hely a telefonon
2016. szept. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves Első válaszoló! Köszönöm a válaszodat, de a kérdésem kifejtésében leírtam, hogy "Kitöröltem a töröltek közül is." Hiába törlöm ki a Recently Deleted mappából! A videó valamilyen okból akkor is helyet foglal! Pont ez a problémám!
2016. szept. 7. 10:42
 3/3 anonim ***** válasza:

így mondjuk én se értem a jelenséget.

próbáltad már megkérdezni egy Apple márkaboltban, vagy szervizben? ők általában jobban képben vannak, mivel állandóan ilyesmivel foglalkoznak. szerintem tuti van rá valami egyszerű magyarázat - én még sose találkoztam ilyen gonddal, bár nem is szoktam 5 perces Full HD videókat csinálni.

(ezzel persze nem azt mondom, hogy te vagy a hibás, nyilván azt csinálsz, amit jónak látsz, meg amire szükséged van, a telefon meg szolgáljon ki)

2016. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!