Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen marha magas a...

Segítőké(s)z kérdése:

Miért ilyen marha magas a telekom számlám mostanában?

Figyelt kérdés

move xs csomagom van,ha lefogy az a kis net,1990ft-ert havonta,akkor csak belassul

beszéltem 40 percet egy vodafonossal,ami 2000 ft megint kb,erre kapok egy 9000-es csekket


a hivasok mellett kulon brutto meg netto,hogy nettoban még ráraknak +100 forintokat,meg adó 1000 forint.

mi a franc?



2016. szept. 6. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerzodesed nincs konkret tarifakkal? Honna tudjuk mi hogy teged mivel vertek at, mit irattak ala veled.

Fenymasold be kepfeltoltore a szamlat lassuk per pozicio miket ir.

2016. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

BAZZZ most nezem a telekom oldalt:


[link]


Ez igaz? 30MB vagyis harminc megabajt havonta? Ez hihetetlen!

Nekem DiGi mobilnetem van 30GB vagyis harminc gigabajt havonta, a tarifa 3 Euro vagyis kb 900 Forintnak megfelelo osszeg.


Mondjon mar valaki valamit hogy nem igaz, hogy valamit elneztem!

2016. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
Igaz. Itt egy havi 1 GB mobil adatforgalom már soknak számít. Nem véletlen, hogy még mindig vannak roamingdíjak az EU-ban...
2016. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!