Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ráz a telefonon töltés...

Miért ráz a telefonon töltés közben? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ma pc-röl töltöttem a telefonomat, és épp viszketett az orrom gondoltam megvakarom a telóval, és közben a kamera külső "gyűrűje) hozzáért az ajkamhoz és éreztem hogy ráz. Mindeközben egy átlagos müanyag irodai gurulós széken ültem. Telóm Doogee F5

Ugye nincs vaja a telónak. Nagyon jó teló és szeretem használni is.



2016. szept. 6. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen vacaktól mit vársz?
2016. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szóval a telefonoddal vakartad az orrod, mire az kamera megrázta az ajkad? Taps, hallod, neked valami díj kellene.
2016. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Vigyazz mert halalos is lehet egy kinai telo tolto


[link]


A gyerek a szajaba fogta a mikro usb csatlakozo veget es azonnal halalos utest kapott.

Ennek az oka az hogy a kinai toltokben nincs szigeteles a 220V-os fazis es az 5V-os usb kozott, ossze van kotve valami elektronikaval.

2016. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem robbant fel! :D
2016. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Töltés közben ne nyalogasd és ne dugd testnyílásokba, akkor nem lesz problémád vele.
2016. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Hogy kötsz össze egy fázist egy egyenáramú 5V-al?

Ilyen baromságot még nem hallottam.

De, ha kettős szigetelésű és az nincs jól megcsinálva, akkor megrázhat, igen, de ő PC-ről töltötte!!

Az usb tápnál van gebasz akkor.

2016. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 A teló meg laptop tápok kapcsolt üzemmódban müködnek, a szekunder (amiből az 5V lesz) vissza van csatolva a primerre (ez a 220V-os hálozat ahol a fázis bejön a tápba) egy optokuplerrel vagy tekerccsel és ellenállással meg kondival is néha van egy kisülési áramkör a földre. Szóval az 5V és a 220V áthuzhat bizonyos esetekben, pl elromlik vagy gyárilag rossz az optokuplor, vagy áthuz a tekercs stb. Mivel ezek kinai cuccok a minőségre nem adnak, ha a szájadba veszed az USB csati végét kb 1% esélyed van hogy meghalsz.
2016. szept. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha úthengert veszel a szádba az is halálos.
2016. szept. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ja igen, igazad van.
2016. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meg ha az enyémet veszitek akkor is :-D
2016. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!