Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4,5 colos képernyőjű telefonok...

4,5 colos képernyőjű telefonok? Nekem nem tetszenek az ennél nagyobb telefonok, csak esetleg a 4,3 és 4 colosak.40-50000 forintom van rá.

Figyelt kérdés

Fontos, hogy a kamerája ne legyen annyira vacak (tudom, ebben az árszegmensben nincs fullHD meg stb..)

Zenehallgatásra, netezésra, FaceBook-ra és más ilyesmikre lenne használva.. Meg persze telefonálásra.. :D



2016. szept. 7. 13:37
1 2
 11/16 BM-Striker ***** válasza:

#8


Szintén 1/8gb-os cucc nagyon low-end SoC-cal.

2016. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Hát igen.. Kis kézbe nem valami pompa az 5 colos modell.

Találtam a Microsoft Lumia 550-et. Ez jónak számít, vagy a WP rendszer miatt inkább hanyagoljam ezt az ötletet?

2016. szept. 8. 09:07
 13/16 BM-Striker ***** válasza:

#12


Nem jó. WP jó(csak alig van rá app), de a telefon gyenge.


Használt Iphone 5s a legjobb ebben a méretben, amit megkapsz 50 körül.

2016. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, mert az iOS a szerintem legmegbízhatóbb telefonos rendszer.
2016. szept. 8. 11:06
 15/16 anonim ***** válasza:
#10-es, hülyeséget írsz, megfeledkeztél a bővíthetőségről! Amely telefonok memóriája nem bővíthető, azoknál is 32 GB az ajánlott minimum, az ebből átlagosan felhasználható kb. 24 GB már elegendő átlagos felhasználás mellett, itt viszont csak a kártya 32 gigás, ha a belerakható legnagyobbat veszi, tehát nincs gond a tárhellyel!
2016. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 BM-Striker ***** válasza:

#15

Nem feledkezem meg. Az SD kártya nem egyenértékű a belső memóriával, mivel az alakmázasok mindig belsőbe települnek. Tudom, hogy ez meg lehet kerülni, de ehhez vagy Root-olt Android 4-et kell használni, és Link2SD-vel az app-okat a kártyára rakni (itt régebbi Android miatt kompatibilitási gondok lehetnek), vagy Android 6-ot de oda kell egy UHS-II -es SD kártya(ami eztán más készülékhez nem használható újraformázás nélkül) az egyesített memóriához, hogy a telefon me lassuljon be tőle.


8gb-os telefont nem érdemes venni egyáltalán.


Ezeket éredmes nézni ha vannak ápp jó áron

Sony Z3 Compact, Samsung Galaxy S5 mini, iPhone 5s 32gb, iPhone SE 64gb


Ezek voltak az utolsó jó kis képernyős készülékek.

2016. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!