Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 LTE re...

Samsung Galaxy S4 LTE re megolható a android 6. 0 marsallow telepitése vagy frissitése ha hívatalósan nem is adták tá ki?

Figyelt kérdés

Most a 5.1 es android van rajta de kiváncsi lennék a 6.0 ásra , tudom hívatalosan nem elérhető a frissités , de visszont S5 re megjelent a 6.0 ha jól tudom és a én S4 ami a utolsó kiadásu shadragon 800as 9506 típusu megegyezik hardverilag a S5 ével , akkor főzőtt romal megolható a S4 LTE re a marsallow ?

Egyébként 6.0 marsallow mennyivelmjó a 5.1 estől ?

Akinek síkerült már fözött romal frissitenie , az segítsenmár és lépésről lépésre mit hogy csináljak ?


2016. szept. 7. 21:03
 1/1 Alex Fly ***** válasza:
CyanogenMod 13 kell, hogy legyen rá. A beszerzéséről és installálásáról nézz körül az XDA-n. Vagy a mobilaréna/prohardver ezzel a telefonnal foglalkozó fórumában minden segítséget megkapsz hozzá.
2016. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!