Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki ért a telefon flash-elé...

Valaki ért a telefon flash-eléshez?

Figyelt kérdés
Van egy LG L70 D320n mobiltelefonom, amiről sikerült letörölni teljesen az androidot! Szó szerint mindent. Bekapcsolásra a recovery menü jön be (CWM recovery) semmi más. Erre a telefonra lehet valahogyan androidot varázsolni? Nem tudtam megoldani az LGFlashTool programmal sem mert amikor töltené lefele a cuccost kiírja hogy csatlakoztassam a telefont a PC-hez. Download mode-ban sem tudok semmit sem csinálni vele.

2016. szept. 8. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mobilszerviz és pár ezer ft-ért megcsinálja.
2016. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ezt még így is elfogadják? Mármint bevállalják a szervizelését? Hiszen rootolva van :/ Az nem számít?
2016. szept. 8. 18:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pénzért megcsinálják, de ha teszel egy romot sd kártyára, majd azt cwm-ből telepíted akkor nem kell fizetned.

Ha a CWm megvan, akkor nincs gond.

2016. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
SD kartyara tedd a ROM-ot.
2016. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mobilszerviz mindenképpen megcsinálja. Ő nem kérdezget, és von felelősségre. Hiszen ebből él, hogy helyre hozza a hibákat.

Én 2 éve varázsoltam téglává a sonymat. A gép sem ismerte fel, bármit csináltam. Nem 1-2 szakfórumot átböngésztem, és leveleztem hozzá értőkkel..

Két ezer Ft-ot kért érte a végén a szervizes. Neki van külön erre gépe.


Szolgáltatós szerviz nem fogja javítani, főleg mert kivizsgálják. Amit a második írt, kipróbálhatod. :)

2016. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem ment úgy sem. :/ Installition aborted volt az utolsó üzenet a telefonon. Privátban megbeszélhetnénk majd? Küldök telefonról képet (videót is akár), hogy mit csinál.
2016. szept. 8. 18:32
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor, ha mobilszervízbe elküldöm ott megcsinálják nekem?
2016. szept. 8. 18:34
 8/12 anonim ***** válasza:

hogy törölted le? ráraktál vmit?

ezt találtam: [link]

2016. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alex Fly ***** válasza:
Ha a cwm bejön, onnan már tudsz flashelni egy rendszert (pl. CyanogenMod). Ha esetleg nem akarná, akkor előtte frissítsd a recoveryt (manapság már mindegyik custom ROM a TWRP-t szereti). Ha van rajta egy -bármilyen- működő rendszer, akkor már semmi akadálya a géphez csatlakoztatásnak és a FashTool használatának...
2016. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy nincs rajta semmilyen rendszer sem. Teljesen üres telefon csak a recovery van rajta ami a cwm recovery. Zip-es romokat próbáltam felrakni az SD kártyáról, de nem engedi sajnos. A TWRP recoveryvel sem ment. :( a cyanogenmode-t még nem próbáltam zip-ben. A flash tool meg megint nem megy mert a telefont nem ismeri fel a gép. Download mode-ban sem és recovery mode-ban se. Tehát a kdz-s megoldás egyenlőre kilőve. (De azért köszönöm a linket) Először valamilyen rendszert kell rárakni csak nem tudom hogy hogy mert nem sikerül. A cyangenmod-ot kipróbálom és utána nem tudok mit tenni :/
2016. szept. 8. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!