Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Iphone 4s nem...

Segítség! Iphone 4s nem engedi letölteni a messengert mert frissíteni kell. Többi lent?

Figyelt kérdés
Édesanyám nemrég vett egy s4-et, letöltötte rá a messengert. Nekem viszont azt írja ki, hogy frissítsek IOS 8-ra. Ha rámegyek a frissítésre, 8.4.1 van kiírva, hogy arra frissíthetek. Nem akarok frissíteni, mert állítólag ez a régebbi készülék már nem bírja az új IOSt. Ez igaz? Mit tegyek?

2016. szept. 8. 19:17
 1/6 A kérdező kommentje:
helyesbítek, semmit sem tudok letölteni, mindenhez követeli az ios 8-at.
2016. szept. 8. 19:19
 2/6 A kérdező kommentje:
édesanyám telefonján azt írja, hogy 9.3.5-re lehet frissíteni. Ezek szerint az övén az van, amire én frissítenék? Ez az első két Iphone a családban, ezért nem tudom :D
2016. szept. 8. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
iPhone S4 nem létezik. Egyébként nem éri meg frissíteni, mert lassú lesz (ahogy azt hallottad), így viszont semmi más megoldás nincsen. Ezzel kell együtt élned.
2016. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a "pozitív" választ :D
2016. szept. 8. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, nekem 4 van, iOS 7-el, facebook, instagram még van rá, youtube-ot böngészőből nézek (teljesen stabil), de egyébként korához képest teljesen jónak minősül. Viszont nagyon sok (köztük YT) alkalmazás nincs már rá, mert 8 kell nekik, ami van is 4S-re, de azzal már lennének lassulások.
2016. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha régi, és JB van rajta, akkor tudsz telepíteni rá appot,

egyébként frissíteni kell. NEM FELTÉTLEN lesz sokkal lassabb, általában akkor lassulnak be a telefonok, ha sok

szolgáltatás fut.


Konkrét példa - bár ez android -, hogy a firmware 320 cso-

magot tartalmaz, ebből 100 a szolgáltatás, és kb 200-at

le is tiltok egyből. Eredményként szárnyakat kapott, és

a készenléti ideje is 1 hét fölé emelkedett (a 2 nap

helyett).


Visszatérve IOS-re, rakd fel az újat, ha nincs JB, viszont

jól válaszd ki, hogy miket pakolsz fel. Minden olyan app,

ami háttérben fut (sn appok közül pl viber, whatsapp,

skype, facebook), és van grafikus felülete, felzabálja az

operatív memóriát, és ez okozza a lassulást.

2016. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!