Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kehet olcsóbb a kártyafüg...

Hogy kehet olcsóbb a kártyafüggő iPhone a függetlennél?

Figyelt kérdés

Érti ezt valaki? Az Apple oldalán az iPhone 6s jóval olcsóbb, mint a Telekom oldalán (ami ugye Telekom függő), ráadásol itt a 16gb-os is tízezrekkel drágább, mint a független Apple 32gb-os! Ez hogy lehet??


[link]


[link] Itt jelöljétek be az előfizetés nélküli opciót (picit lejjebb kell görgetni és miután kijelölted, majd ott írja mennyibe kerül egy összegben).


2016. szept. 8. 22:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
sőt, drágább az Apple oldalán. Telekomnál a 128-as (bocs, azt néztem) 314, míg az Apple-től (áfával) 325
2016. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#8: telekomnál akkor érné meg beszerezni, ha amúgy is előfizetne az ember egy erősebb csomagra. Nyilván így sem lesz olyan kedvező ára, mint tőlünk nyugatabbra, de pár tízezret nyer, gyakorlatilag "ingyen".
2016. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#10 ÁFA tényleg benne van, szállítási költség nincsen: "Az árak tartalmazzák az áfát (27%) és az alkalmazandó szerzői jogdíjakat, a kézbesítési költséget azonban nem, ha az nincs külön feltüntetve."
2016. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#11 ezt nem értem hol láttad, meg tudod mutatni? Nekem azt írja a 128gb-osra, hogy 256 ezer Ft! És ez az Apple oldala, vagy valamit rosszul értelmezek?
2016. szept. 8. 22:33
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 Hozzászámoltam az ÁFÁ-t. De mint kiderült, már benne van.
2016. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Azt esetleg nem tudja valaki, hogy az iPhone 7-ből a kozmoszfekete színűből lesz-e 32gb-os, úgy mint a többiből? Ha nem is Apple oldalon, esetleg máshol van rá esély? Nincs szükségem arra a 128gb-ra és nekem nem is ér ez meg +40 ezret. Sajnálatos módon csak az új színből nincs 32gb-os...
2016. szept. 8. 22:37
 17/18 anonim ***** válasza:
#13: válassz ki egy olyan hasonló árkategóriába tartozó terméket, amelyik jelenleg is rendelhető: ingyenes szállítást fog írni.
2016. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A T nem telefonkereskedő, nem az a profiljuk, ők az előfizetést akarják eladni, a telefon csak kellék. Ezért nem is bánják, ha nem nagyon veszi senki az előfizetés nélküli iPhone-t, az inkább csak azért van ott, hogy mellé lehessen tenni az előfizetésest, hogy mennyivel olcsóbb, így jobb ajánlatnak tűnik. Mint amikor a zöldséges úgy árazza le a krumplit, hogy az aktuális ár fölé odaírja az 50 Ft-tal drágább árat, majd áthúzza. :)
2016. szept. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!