Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone 6-om van, sajnos...

Asztalos Arnold kérdése:

Egy iPhone 6-om van, sajnos nem gyárii töltőm van már meg nekem. Vettem egy sima töltőt ami uge tölti az 5 szériát meg a 6-ot is! Eddig tökéletesen müködött! Nincs megtörve a kábel! Akkor miért nem tölti a telefonom?

Figyelt kérdés
Onnan tudom, hogy nincs megtörve a kábel mert a töltő végén jelzi hogy feszültség alatt ál! És reggel óta csinálja ezt! Azóta egyszer megint elkezdte tölteni de csak 39%-ig! Az érdekesség még az pluszba hogy maga a töltés nem jelzi és nem is tölt! De ha kikapcsolt àllapotb teszem fel töltőre akkor a telefon rögtön bekapcsol! Mondjuk az eredmén úgyanaz! Nem tőlt!

2016. szept. 9. 06:12
 1/7 anonim válasza:

Szia! Valószínűleg a töltő a hibás! Rendelj egy eredetit, hidd el megéri, bár tényleg drága...

Esetleg még megpróbálhatod, hogy kipucolod a Lightning-üreget a telefonodon! Erre egy tűt ajánlok! :)

2016. szept. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akksi hibás, vehetsz új ájfont !! :D
2016. szept. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ilyennel töltöm évek óta a telefonokat a családban, sose vettem eredeti töltőt, így bárhol bármikor kocsiban is a micro usb kábelekkel lehet tölteni.

[link]

3 db egy dollár.

2016. szept. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm a válaszát! Viszont elég tudatlan vagyok telefon téren! Lightning üreg az mit takar? Vagyis az mi?
2016. szept. 9. 07:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahova a töltő csatlakozót dugod.
2016. szept. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a legviccesebb az egészbe hoy nem tölt! Más töltővel sem de az sem gyári volt! De ahogy feldugom nem mutatja hogy tölt 3 órán volt a rossz töltön (a remény) és töltött 10%-ot ez mi?
2016. szept. 9. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Filléres ócska töltőkel tönkre is teheted, reménykedj hogy nem ez történt.

Ha nem akarsz eredeti Apple töltőt venni, inkább töltsd számítógépre dugva USB-vel, az is jó, de vacak töltőre semmiképp nem dugnám.

2016. szept. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!