Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet átállítani az...

Hogyan lehet átállítani az androidos telefon témáját?

Figyelt kérdés

Véletlenül átállítottam valahogy és most nem tudom visszaállítani. :D

(Nem akarok semmilyen programot letölteni, csak az eredeti témát akarnám visszaállítani.)



2016. szept. 9. 12:53
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:

A sima Android nem témázható, csak a különböző gyártók felületei lehetnek témázhatóak. Ebből fakadóan ahány gyártó, annyi megoldás.

Ismernünk kéne a telefonod típusát.

2016. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező a kezelőfelület design-jára gondol!

A menüben vagy van külön ikon, hogy "Témák" (nekem például van), vagy a beállításokban keress erre utaló jegyzéket (például Megjelenés, Felület, Testreszabás, Stílus, satöbbi...)

2016. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lenovo telefon.

Van olyan a beállításokban, hogy megjelenítés, de sajnos nem ott kell beállítani (valószínűleg).

2016. szept. 9. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg??? Tehát akkor lövésed sincs! Hát miért nem nézed meg? És anélkül látatlanban mégis mire alapozod, miből gondolod, hogy nem ott kell? Pedig ez a névjegyzék gyanús!
2016. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nah, megoldódott. Alul volt 3 kis érintéses gomb, abból az elsőt kellet megnyomni, de röviden és feljött egy menüféleség, amiben ott van, hogy témák. :D

Köszönöm az együttműködést! ^^

2016. szept. 15. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!