Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s vagy iPhone 7?

IPhone 6s vagy iPhone 7?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek az iPhone 7-ről? Érdemes venni vagy inkább a 6s?

2016. szept. 10. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
A 7 nekem sokkal jobban tetszik, csak nem értem, miért kellett elhagyni a jack csatlakozót..
2016. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
egyiket sem. Nem kell minden évben új telót venni, ráadásul az iphone 7 nagyon retek lett. Ha ki akarsz adni 300+ezer forintot egy rakat szarért,adjál, te pénzed. De másra is költheted
2016. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a 7-et venném a szebb kijelző és jobb üzemidő miatt.
2016. szept. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
1#: a 7 ugyanúgy néz ki kb mint a 6, semmit se változtattak a dizájnon
2016. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kinézetre értettem, kedves négyes.
2016. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
+1 iPhone 7
2016. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha most kéne lecserélnem az 5s-t, én is mindenképp a 7-et választanám annak ellenére is, hogy jack elhagyását én is fájlalom. Sokat fejlesztettek a kamerán (nagyobb az érzékelő, jobb fényerő, 4.7" modell is megkapta az optikai képstabilizátort, mindezek által rosszabb fényviszonyok között jelentősen nőhet a képminőség), gyorsabb lett a processzor (és mivel bevezették az energiatakarékos magokat ők is, kevésbé merül, ha nem terheled), vízállóságot kapott, valamint szerintem a design is szebb lett (nem voltam oda a 6-os vonal hátlapjáért, azokat a csíkokat nem tudom, hogy gondolhatták komolyan). Mindent egybevetve, jóval többet kapsz a pénzedért, mint 6s esetén.
2016. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Számomra nem érné meg +100 ezret kiadni azért, hogy van egy párral jobb kamerája és egy hajszállal többet tud, plusz szerintem eszméletlenül ronda is lett, mert lehet, hogy csak egy kicsit változtattak a külsőn, de azzal nagyon elrontották szegény telefont. Inkább 6s, nekem is az van. Csak ajánlani tudom
2016. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32GB iPhone 6s: 217e, 32GB iPhone 7: 256e. 39 ezer a különbség.
2016. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!