Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akarják azt hogy az...

Miért akarják azt hogy az android legyen a király a telefonoknál?

Figyelt kérdés
A windows-t sikerült elsüllyeszteniük, állandóan csak panaszkodtak rá. Most ezt teszik az ios-szel is. Állandóan csak azt hallani hogy az android mennyivel jobb, azt vegyél stb. Miért az androidnak kell a legjobb mobilos op. rendszernek lennie? Már az iphone eladások is csökkennek, a windows pedig 1% alatt van.
2016. szept. 10. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Osztán ennek a kérdésnek mi értelme? Károd van belőle, hogy egyre elterjedtebb ? Nem. Hát akkor meg
2016. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még nem. De ha így folytatódik akkor igen.
2016. szept. 10. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Android egy nyílt forráskódú, széles körben támogatott okostelefonos rendszer, ezért ilyen népszerű, és ezért ezzel a rendszerrel adják ki a gyártók a telefonjaikat, akár olcsóbb, akár drágább modellről van szó.

Az iOS-es csak Apple telefonokon érhető el, amiből kevés típus van forgalomba, és emellett meglehetősen drága, így a szegényebb tömegek számára nehezen elérhető.

A Windows Phone-t meg az MS szúrta el, pedig valóban jó rendszer lehetett volna.

2016. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig a Windows a legjobb, mert nem kell egy atomerőmű hozzá, mint a droidhoz, lagg és fagyásmentesen fusson, és olcsóbb jóval, mint az iPhone.
2016. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Androidot én nem cserélném le nagy szabadságot, rengeteg funkciója van, komunikál probléma nélkül okos tv-vel, stb.. Windows és az ios nekem túl zárt.. Azt elismerem hogy alsó kategóriában rossz az android, gyenge hardveren csak bosszúságot okoz. Na de az mindenben így van, olcsó húsnak híg a leve. Nekem évek óta, közép vagy felső kategóriás droidom van, simán kisgolgálnak 2-3 évig, akadás, és lassúlás mentesen! Nem kell elem egyeterteni, de nekem ez a tapasztalatom.
2016. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös, jobban én sem tudtam volna leírni a véleményem, +1

Z2-t használok majdnem 2 áve, soha az életben nem volt se hardveres, se szoftveres probléma. Pont 1órája flasheltem rá a legújabb frissítést.

2016. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"eladások is csökkennek, a windows pedig 1% alatt van."

Akkor ha jól értem nem az a baj hogy nem lehet kapni, hanem azt hogy egyre kevesebben vesznek az általad említett rendszerrel szerelt készülékekből.

Tehát mindenki szabadon vehet bármit, de mégis droidot választja a többség.

Ezek után azért megkérdezem tőled hogy akkor mi a kérdés?

2016. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MZ.per.X ***** válasza:

"Miért akarják azt hogy az android legyen a király a telefonoknál?"

Mert minden cég, gyártó, vállalat szeretne "király" lenni a saját kategóriáján belül.


"A windows-t sikerült elsüllyeszteniük, állandóan csak panaszkodtak rá"

Már nem azért mondom, de a Winsows-t gyakorlatilag maga a Microsoft nyírta ki, azzal, hogy nem volt képes fejleszteni a saját rendszerét.


" Most ezt teszik az ios-szel is."

Nem tudom feltűnt e, de eddig is folyton egymást szidták, mint ahogy teszik ezt más "fanok".

2016. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MZ.per.X ***** válasza:

Amúgy az Android maga, mint alap rendszer, tényleg kifejezetten jó.


Ha úgy nézzük, felső kategóriában mindent tud, amit az iOS, viszont ahány gyártó, annyiféle plusz, jobb kijelzőtől kezdve a jobb kameráig.

Középkategóriában gyakorlatilag nincs ellenfele, az Apple drága, a Windowsos telefonok meg szoftverkínálat szempontjából fényévekkel le vannak maradva. Még azt sem mondanám, hogy az alsó kategóriás Windowsos telefonok jobbak. 30-40 ezerért már akad jó Droidos, 20 ezrekért meg bármelyik gyártótól csak gagyit kapni.

2016. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem akarja senki,hogy az Android király legyen egyszerűen a vásárlók tették azzá,mert bevált op.rendszer.Széleskörűen használható mindenre.

Ha sarkítani akarok,akkor az Android olyan,mint egy nagy Tesco ahol meg kapsz mindent a Win és az Ios pedig egy falusi miniközért ott viszont elég szűkös a kínálat.(na lehet ez kicsit dúrva volt) :)

2016. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!