Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 650 telefonom...

Microsoft Lumia 650 telefonom mért nem jelzi az sms érkezését?

Figyelt kérdés

A telefon első frissítéséig jelezte hanggal és az üzenetnél is ( még megnyitás előtt)! Azóta volt egy időbe mikor jelezte hogy van üzenet , de nem hanggal csak számmal ( üzenet megnyitás előtt látható volt), most se a telefon kezdőlapja se a hang nem jelzi! Elméletileg a beállításoknál minden rendben van! ( de ha valaki tudja pontosan, hogy kell állnia a dolgoknak a beállításoknál, akkor ellenőrizhetjük, hátha mégis ott lesz a gond!)

Windows 10-es rendszerrel rendelkezik!

Előre is köszönjük a válaszokat!



2016. szept. 10. 18:25
 1/7 JulesM111 ***** válasza:
Ha minden beállítás rendben, indítsd újra. Win$-os telónak sokat segít egy napi restart ;)
2016. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltuk, de sajnos változatlan a helyzet...
2016. szept. 10. 23:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Hangerő gomb > médiafájlok + alkalmazások > állítsd legalább 10-re. Gépház > adatvédelem > háttérben futó alkalmazások > nézd meg be van-e kapcsolva az ms üzenetek. Ha ezek után sem működik, akkor alaphelyzetbe kell állítani, nekem is úgy lett jó. Gépház > rendszer > névjegy > az alján: telefon alaphelyzetbe állítása.
2016. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sikerült, nagyon szépen köszönjük!

Nem tölti be rendesen az egyes internetes oldalakat sem, "nagyba" tölti....

igaz ezt feltettem kérdésnek külön is, de mivel még nincs válasz, gondoltam ide is írom, hátha ezt épp látja valaki, aki szintén tud hasznos tanácsot adni

Köszönöm előre is!

2016. szept. 17. 01:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Edge böngésző? Jobb alsó sarok, három pont > beállítások > a webhely kívánt változata > mobilos változat.

2016. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az a böngésző! Ezek okésak!
2016. szept. 18. 01:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy androidos telefont, vagy egy iPhone-t ez meg jo lesz papír nehezéknek :)
2016. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!