Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Huawei P8...

Mi a véleményetek a Huawei P8 Lite telefonról?

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hibája van: eléggé gyenge az akksija és a kijelző fényereje is, de ezeket leszámítva nagyon jó.
2016. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:
76%

[link]

Ha meg nem megbízhatatlan felhasználói véleményeket akarsz olvasgatni, akkor [link]


Az előző válaszadó szépen összefoglalta a lényeget.

2016. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
76%
Még tavaly agusztus végén vásároltam a készüléket, mint ahogy írták az aksi tényleg nem bírja valami sokáig és a fényérő eleggé zavaró mert ha kint napsütésben telefonozok szinte semmi se látok hiába van maxon a fényerő! Félig évig tökjó volt egyszer se fagyott le teljes mértékben megvoltam vele elégedve de mára már van hogy, napi többször is lefagy!:( Amúgy nemrossz telefon hiába írtam sok negatív dolgot attól még szeretem!:D
2016. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat

Az akksi mennyire gyenge? Ha reggeltől sokat használom főleg netezésre, kb.mennyit bír?

2016. szept. 10. 22:20
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat

Az akksi mennyire gyenge? Ha reggeltől használom főleg netezésre, kb.mennyit bír?

2016. szept. 10. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
FIGYELJ az a baj hogy ezt nem lehet így leírni.... Nem mindegy hogy mit csinálsz neten, az sem mindegy használod stb... Én azt mondom hogy ha nem szeretnél nehéz garanciáztatást, illetve szürkeimportos terméket venni akkor elég jó telefon. Szerintem netezéssel nagyjából szűkösen kibír egy napot. Nyílván nem 0-24-be. De ezt ne vedd készpénznek én nem ilyen telefont használok hanem családtag használ ilyet. Megvan vele elégedett, bár ő szolgáltatónál vette és olcsóbban kitudta hozni.
2016. szept. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!