Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért vesznek be használta...

Mennyiért vesznek be használtan egy Iphone 6s plus-t? Nem karcolt nem volt elejtve semmi esztétikai hibája nincs.1 gondom van vele, hogy csak 16gb-os. Ezért cserélni akarom majd egy Iphone 7s plus-ra.

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megkérdeznéd ott ahová be akarod adni, talán okosabb lennél, mint ha itt elkezdünk találgatni...
2016. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Gsb-ben úgy 80-90-nél többre ne számíts.

Most mindenki igyekszik majd megszabadulni az iphonejától, hogy vegyék a 7est.


Ilyenkor imádom olvasni, hogy az iphone 5+évig megy hibátlanul, azt kell venni semmi mást.


Közben meg egyből dobják el, ha kijön egy új..

2016. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ugyanmár. csak a fanatikus nekemalegújabbkell emberkék cserélik le rögtön a telefonjukat, ha kijön egy újabb. a felhasználók többsége simán használja pár évig. no meg semmi olyan újdonság nincs benne, amiért annyira nagyon tolongani kellene most az ájfon7-ért
2016. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
3#-as el ne hidd rengetegen cserélik évente a mobiljukat akár iphonért. Aztán kitudja lehet utána pedig itt írják gykn hogy 5 évig simán bírja.... Ahhhh ok :"DD
2016. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4) én spec. az ájfón4-et simán használtam 4 évig és még most is működik. igaz, azért most már lecseréltem egy 6s-re, de terveim szerint azzal is elleszek egy ideig, mit bánom én mennyi újabbat adnak ki közben :)
2016. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16gb nagyon kevés nekem. Azért akarom cserélni , más probléma nincs vele.
2016. szept. 17. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!