Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pc-re ki lehet rakni valamilye...

Pc-re ki lehet rakni valamilyen programmal telefon/tablet képét?

Figyelt kérdés
Tegyük fel játszok valamivel telefonon, de én nagyobb képernyőn akarom pl mutatni másnak, olyasmi mintha tv-re tenném ki a képet csak én pc-re szeretném, lehetőleg olyat ami rendes sebességgel megy.

2016. szept. 11. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem jellemző, mert ahhoz folyamatosan streamelnie kellene wifin keresztül (usb-n ne is álmodj róla), és a 3D stream

mobilon kicsit erős...

Telefont sima vnc-vel lehet streamelni, de játékot nem

javaslot.


Sok telefonnak van alapból ilyen funkciója "screen mirror",

"throw" és egyéb nevekkel, de 3D játéknál ha működik is,

inkább diafilmre fog hasonlítani, mint videóra.

2016. szept. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Találtam egy Vysor nevü Google Chrome alkalmazást. Azzal usb-n keresztül működik és 90%-ban folyamatos a kép. Annyi a baj csak vele, hogy ha állított nézetbe van a kép akkor ilyen foltos és fakó a kép, de fektetett nézetbe tökéletes.
2016. szept. 12. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!