Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni, hogy...

Tudnátok segíteni, hogy melyik telefon tudna többet nyújtani a Samsung A3 2016 vagy Iphone 5s?

Figyelt kérdés
Kérem minden információt legyenek szívesek leírni, van pá fenn a neten de nem igazán értem a szakkifejezéseket!Ja és ha lehetne tudni melyiknek jobb a kamerája?

2016. szept. 11. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egy árkategória.nem lehet összehasonlítani
2016. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazából nem az árkategória érdel most, szeretnék tájékozódni, hogy melyik miben jobb a masiknál
2016. szept. 11. 18:30
 3/7 anonim válasza:
63%
Egyértelműen az A3. A kamerája jobb, (13 mpx szemben az 5S 8mpx-ével) az akksija jobb, (tovább bírja sokkal mint az 5s) viszont nincs a Samsungon 120 fps felvételi mód (nem lehet lassított felvételt készíteni). Ha fotókhoz kellene akkor A3 ha videók készítéséhez akkor iPhone mert szebbet csinál. Továbbá az A3-mon nincs ujjlenyomatolvasó. A többi adat nem annyira fontos, a gyorsaságbeli eltérés nem nagy. Én a Samsungot választanám.
2016. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
37%

Válaszd a Samsung-ot. Sokkal jobb, az ára is alacsonyabb, mint az iPhone-é.


Processzormagok száma:

Samsung: 4

iPhone: 2

Ez azt jelenti, hogy milyen gyors a telefon. Minnél több a processzormag annál gyorsabb a telefon.


Kijelző mérete:

Samsung: 4.7"

iPhone: 4"

Hát nagy különbség!


Előlapi kamera:

Samsung: 5 MPx

iPhone: 1.2 MPx


Hátlapi kamera:

Samsung: 13 MPx

iPhone: 8 MPx

A Samsung-nak (mint láthatod) sokkal jobb a kamerája. De hiába csak 5MPx a különbség, egy telefonos boltba is megnézheted, hogy milyen nagy felbontású a Samsung kamerája!


Ujjlenyomat-olvasó:

Samsung: nincs

iPhone: van

Igen... Ez az a dolog amiben az iPhone-nak előnye van. Bár ezt az egyet eltekintve összességben szerintem a Samsung az jobb.


További adatok a két telefonról:

[link]


Remélem segítettem, sok sikert!

2016. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na kérdező adok egy normális választ is hisz az előzőek nem tudom miért adnak tanácsokat ha ők is laikusok a témában.

Szóval semmi köze a kamera minőségéhez a megapixel, semmi köze a telefon gyorsaságához a professzor magok.


Én alapvetően eléggé Iphone ellenes vagyok, mindössze az ár/érték aránya miatt.

A két telefon sajnos nem valami jó ebben a dologban. Mégis azt mondom jobban jársz egy 5s-el!

Hogy miért? Azért mert az még kifog bírni 3 évet hogy fog működni, míg a samsung tuti nem vagy legalábbis nem normális idegrendszerhez kitalálva.

Tehát ha csak ez a 2 az opció akkor Iphone!

2016. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hiába tűnik többnek és gyorsabbnak a 4 mag, az átlag felhasználó ebből semmit nem vesz észre. Mellesleg az A7 messze jobb, mint a Snapdragon 410, magok száma ide vagy oda.


Kijelző ... ki mondta, hogy a nagyobb kijelző jobb? Erősen felhasználófüggő, ebbe most inkább nem kezdenék bele ...


Akkumulátor: egy akksi üzemidejét (mert ugye ez érdekli az embereket) nem lehet megállapítani csak a kapacitásból. Hiába nagyobb, ha dupla annyi magot és nagyobb kijelzőt kell ellátnia, ráadásul az operációs rendszerről, a felhasználói szokásokról és ciklusok számáról még szó sem esett, ezek mind jelentősen befolyásolják azt!


Előlapi kamerát részeg selfizések kívűl még nem használtam, egyébként aki kicsit is ért hozza, az tudja, hogy nem a megapixelek száma számít, bár ezzel lehet a legjobban eladni, mert a legtöbb embernek ennyi elég.


Op. rendszerben is inkább iOS, ez már nem az a világ, amikor a droidok még szarrá fagytak két hónap után, de még mindig jobbnak érzem az almát.


Ennek ellenére sem választanám már az 5s-t hosszútávra, rövidtávra talán (Messenger, FB, Instagram kombóra bőven elég).

2016. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! azóta már megvettem a telefont és végül nm ezek közül választottam,hanem az SE mellett döntöttem
2016. okt. 4. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!