Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus L7 II (P700)...

Sz.P. kérdése:

LG Optimus L7 II (P700) telefonom hogy lehet újraéleszteni?

Figyelt kérdés
Recovery-be akartam belépni Rom managerrel (utána tudtam meg hogy ez nem szerencsés), és azóta nem tudom használni. Bekacsolásnál beírom gmail-címet, jelszót, majd visszadob h írjam be megint. Beírom, erre: ezzel a fiókkal már be vagyok jelentkezve... Minden adat ellszállt róla, de se hardreset, se recovery mode nem működik... Ötlet?

2016. szept. 11. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ROMold ujra!
2016. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam rá, csak nem csináltam még és elég nehéz. Segítséget tudsz adni?
2016. szept. 11. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Hosszu lenne ha leirnám,de a google a baratod,nezz utanna.Elrontani nem tudod mert akkor megint ujrateszed,illetve igen,legyen 100% az aku meg Soha ne szakitsd meg meg ne huzd ki es semmit nem ronthatsz el!SOK SIKERT!
2016. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az élet nagy tanár :D

Leszedtem egy .kdz fájlt, plusz az LG szoftvereit (flash tool, Usb driver), és végülis negyed óra alatt kész lett...

Annyi, hogy eddig JellyBean volt rajta, most KitKat, de annyi baj legyen!


[link]


[link]

2016. szept. 14. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!