Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Elázott a Samsung...

Mit tegyek? Elázott a Samsung Galaxy A5 2015os telefonom,2 honapos és van rá garancia. Szerintem erre nem vállalnak garanciát, mert mosogepben volt, nem lett elinditva csak az elozo mosas kis vizeben volt benne.

Figyelt kérdés
Az erdekes az ha kepernyo nem volt vizes,sem a tok,de kivettem a tokbol es ott vizes volt.feldugtam tolteni,semmit nem mutat csak villog,vilagit a vaku.Holnap viszem szervizbe,lehet meg bolole telefon?

2016. szept. 11. 20:38
 1/2 anonim válasza:

szia :)

Sajnos annak az eselye, hogy az meg mukodjon szoros kapcsolatban al a nullaval. :/ Mivel meg furdetted nagy a valoszinusege hogy zarlatos lett az alapja. AZ ellen semmit sem lehet tenni. De ha sikerulne is koltseges lenne, azaz majdnem a keszulek ara. Mast kell venned.

2016. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó kis tanuló pénz volt.
2016. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!