Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldröl hogy tudom letölten...

Külföldröl hogy tudom letölteni a TV2 live app-ot Google Play áruházból?

Figyelt kérdés
...tudniillik ki sem adja konkrétan amikor beütöm a keresöbe a Google Play-en, gondolom a tv2 tett rá valami blokkolót, hogy külföldi telefonszámról ill. külföldi hálózatról ne lehessen letölteni (egyébként nem értem miert, mert ma már rengeteg hazánkfia él és dolgozik szerte a világban) tehát ha van valakinek valami ötlete, azt megköszönném!

2016. szept. 11. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
állítsd át a területi beállításokat a telefonodon!
2016. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm, sokmindent tudok a telómon, de konkrétan ezt pont nem,..ezt hogy csinálom? (Androidom van, galaxy S6)


kößzi elöre is!

2016. szept. 11. 22:32
 3/9 anonim ***** válasza:

De otthon latta az apple store-od ugyanezen a telon?

En most probaltam Romaniabol es letolti, szerintem neked mas a gondod, lehet tul regi az android.

2016. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan a készülékről keresve csak a kompatibilis alkalmazások jelennek meg.

Ha valamit nem látsz, az a te érdekedben marad rejtve: nem megy a készülékeddel, attól függetlenül hogy melyik országról van szó.

2016. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Android 5.1.1 -em van, nem hinném hogy túl régi, a telóm nincs majd 1 éves sem, szóval nem hinném, hogy ez a gond. Továbbra is fenntartom, hogy külföldi ip címröl nem engedi letölteni valamiért, de biztos van megoldás, csak még nem tudom mi,.....ha még valakinek van ötlete, azt szívesen fogadnám! Köszi elöre is
2016. szept. 12. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Helló,


Próbáld meg számítógépen keresztül. Ott menj a Play Áruházba és keress rá az appra, majd onnan telepítsd a telefonodra: ha bejelentkezel a számítógépen, akkor a telepítésre kattintva feleszi az appot a fiókodhoz tartozó telefonra.

2016. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Play Áruházból valószínűleg nem fog sikerüli letöltened az alkalmazást, ugyanis a fejlesztőnek van lehetősége arra, hogy mely országokban (egyes esetekben szolgáltatóra lebontva) szeretné terjeszteni az alkalmazást. Valószínüleg az adott orszag nincs megadva, így ott nem jeleníti meg a keresési eredmények közt a Play Áruház az alkalmazást, az alkalmazás linkjére kattintva is azt az üzenetet kapod hogy az alkalmazás nem érhető el a te országodban. Van rá lehetőség hogy le tudd tölteni az áruházból, de az macerás, inkább ajánlom hogy a netről töltsd le egy megbízható forrásból.
2016. szept. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elöször is, nagyon szépen köszönöm minden válaszadónak!!!


Az utólsó válaszólónak mondanám, hogy igen, 100% igazad van, minden úgy van, ahogy leírtad pontosan, és ezenfelül követtem is a tanácsodat, megkerestem (igaz nem ment olyan könnyen) egy külsö forrást, ahonnan le tudtam tölteni az apk file-t, és így végül sikerült, megoldódott!


Mégegyszer köszi mindenkinek!

2016. szept. 14. 01:04
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
APK-t töltöttél le? Az xar ötlet volt, ha pont egy hekkelt verziót kaptál el nézheted majd a bankadataidat valahol az orosz bandák kezében.
2016. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!