Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung s7 edge telóm...

Linda987 kérdése:

Van egy Samsung s7 edge telóm ami egyik másodpercről a másikra minden előzmény nélkül becsíkozódott. Csináltam gyárit az sem segített. Akartam csinálni egy hard resetet de azóta csak zöld kép van, hallom hogy müködik, de nincs látható kép. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Ma észrevettem ha felveszem maxra a fényerőt akkor nincs semmi baja,beérve a lakásba ahol kicsit sötétebb van viszont ismét elkezdte,ez a zöld kijelző elött volt.

2016. szept. 12. 13:02
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
Irány a szerviz!
2016. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen gondolom hogy nem úszom meg csak kíváncsi lennék elötte mi lehet a baj?
2016. szept. 12. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Hibasak a kijelzők valamit ellőTek koreaban, nekem rozsaszin csik volt,kijelzőcsere es kesz masfel het. de ha az előlapi kameranal megnyomtam kicsit az előlapot akkor eltűnt de ezt nem emlitettem amikor elvittem a telot
2016. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!