Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone készüléken vissza...

IPhone készüléken vissza lehet állítani az iOS-t 9.2-ről 6-os iOS-ra? (iPhone 4s)

Figyelt kérdés
Haveromtól fogom megvenni majd a 4s-t, csak sokan azt mondták, hogy a 4s-nél max a 7-ig érdemes frissíteni az iOSt, mert utána belassul. Havernak is már akadozik mióta felfrissítette egészen 9.2-ig ... Vissza lehet állítani 6-os, vagy 6 pont nem tudom hányasra?? Előre is köszönöm :)

2016. szept. 12. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Apple már csak az iOS 9.3.5-t írja alá, korábbiakat nem, így nem is tudod azokat feltelepíteni.
2016. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Allitolag 7.1.2-re lehet, igy (nem probaltam):


[link]


Ezt a firmware-t kelll letolteni:


iOS 7.1.2 (iPhone 4S): iPhone4,1_7.1.2_11D257_Restore.ipsw


appldnld.apple.com/iOS7.1/031-4816.20140627.XQbdQ/iPhone4,1_7.1.2_11D257_Restore.ipsw


Ha sikerul irj vissza, nekem is van egy 4S-em es szeretnem lebutitani hogy gyorsuljon egy picit.

2016. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat .. hát kipróbálni még most nem fogom tudni, mivel majd csak jövő hét vagy azután fogom megvenni tőle .. de megpróbálom, aztán majd írok, hogy sikerült-e :)
2016. szept. 13. 07:04
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem fog sikerülni, 3194-es hiba lesz a vége. Mielőtt az iTunes rátölt egy szoftvert a telefonra, leellenőrizteti az Apple-lel, hogy érvényes szoftver-e, az meg egy digitális aláírással hitelesíti, hogy igen, ez a szoftver mehet a telefonra. Enélkül nem történik meg a frissítés.


Amikor kijött az iOS 8, az Apple még egy ideig aláírta a 7.1.2-t is. Ez így szokott lenni főverzió frissítéskor, talán technikai okokból. De aztán, ahogy lenni szokott, megszüntették a régi verzió aláírását, és már csak az újat fogadta el az iTunes érvényes szoftvernek. Ez a cikk valszeg pár nappal azután elavult, hogy megjelent.

2016. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, és ne is sajnáld, hogy nem lehet visszaállítani. Az App Store már évek óta nem fogad el iOS 6 vagy korábbi verzióra fordított appokat, úgyhogy nagyjából bármi, amit most letöltenél az app store-ból, sírna, hogy magasabb verziójú iOS kell neki.
2016. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
aha, értem .. köszöm a válaszokat :) remélem attól még nem lesz olyan lassú, hogy újabb iOS van rajta, csak mert sok helyen írják hogy az 4s-ek belassulnak már újabb iOSnál
2016. szept. 13. 14:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami. Ha itt visszaolvasol, akkor találkozni fogsz iPhone 4 tulajokkal, akik azért panaszkodnak, mert nem tudnak 7.1.2-ről frissíteni, és nem tudnak alkalmazásokat letölteni. Ez a probléma már tavaly is fennállt, úgyhogy sztem hamarosan a 4S is sorra kerül.
2016. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: azért nem tudnak iOS7.1.2-ről frissíteni, mert iPhone 4-re az volt az utolsó verzió. A megérzésed helytálló, iPhone 4s-re már nem fog megjelenni az iOS10 - én olyan 1 évet adok neki, hogy még rendesen támogatva lesz a 9.x, természetesen az ennek meglétét igénylő feature-ök (pl iMessage-hez appstore) addig sem lesznek elérhetőek 4s-en.
2016. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6 de, nagyon lassu lesz. Ez van akit nem zavar, peldaul a telefon app nem lassult le, az gondolom nagy prioritassal fut. De peldaul egy weboldal betoltese is vagy video elinditasa youtuben eltarthat 10..20 masodpercig is.
2016. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#4 csak kerdem, nem probaltam: nem lehet e kikapcsolni az internetet a PCn es ugy inditani az iTunes-t az ipsw file-al hogy ne tudja ellenorizni a neten?
2016. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!