Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy a samsung u...

Miért van az hogy a samsung u 600-asomon nincs abszolút hang?

Figyelt kérdés
Szisztok! segítsen valaki...egy geyéves telórol van szó Samsung u 600-ról,és valamiért abszolut nics rajta hang...se hivásnál se amikor hivnak se ha zenét akarook lejátszani semmi....A beállítások jók...nem némításra van rakva,semmi ilyesmi minden ugy van ahogy volt rajta...szerintetek mi lehet a gond???? Kérem segítsen valaki... :(
2010. ápr. 22. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán nincs rajta hang, és nincs is lenémítva a talafon, az azt jelenti, hogy a hangszóród, vagy az érintkezése, vagy a telefon lapkája sérült. Érdemes elvinni egy telefon-szervízbe.

Ha garós, akkor vidd be oda ahol vetted, és kérdezd meg, hogy ez a hiba garanciális-e. Úgy emlékszek, hogy ez a hiba garanciális, csak lehetőleg ne legyen a telefon olyan állapotban (Pl: repedt, törött, burkolatú),mert különben azt fogják mondani, hogy "Nem kellett volna dobálni a telefont, kérem!"


Ha nem garós , akkor a javítás pénzbe fog kerülni (ha nagyon sokat kérnének érte, inkább vegyél egy újat).


Általában egy hangszóró csere ( márkától függően) 1500-4500 Ft. között szokott lenni.

2010. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok :


Bocs, nem talafon, hanem telefon ! :-))

2010. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán a hangszórójával van baj. Vidd el egy mibilszervízbe, két perc alatt megmondják...
2010. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat annyira már rájöttem hogy ha bevan csukva telo akkor szol a zene,de hiváskor akkor sincs hang de ha kinyitom telót akkor semmi ha csak egy kicsit lecsukom megint szol...az a baj nem tom garis e mert nem tom egy év gari van rá vagy kettő,ha kettő akkor jo de ha nem akkor buktam....:( próbáltam kideríteni mennyi gari van rá de nem taliztam semmit,jótálláson sincs rajta...
2010. ápr. 22. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Érintkezési hiba, sajnos szervíz lesz a vége :-(
2010. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és ha nem garis sokba kerül ez majd nekem?
2010. ápr. 22. 23:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Előre nem lehet tudni, hogy mennyibe fog kerülni a javítása.


Ha nagyon drága lenne, akkor itt egy link, ahhol lehet használtan is venni, de jó állapotúakat:


[link]

2010. ápr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

azt nem tudja valaki hogy a samsung telokra egy vagy két év gari van??

FONTOS LENNE!!

2010. ápr. 24. 12:01
 9/9 anonim ***** válasza:

A samsung telefonokra alapban 12 hónap a garancia, de vannak olyan termékeik, amelyikre 1 év teljeskörü/cseregaranciát vállalnak, és plusszban 1 vagy 2 év szervízgaranciát is ( ritka, mint a fehér holló). Sajnos a te telefonod az első kategória.



Remélem, hogy még megvan a telefon-garanciapapírod és a számlád is, különben a garanciális javítást nem hiszem, hogy elvégzik.


" Csak csendben megjegyezném, hogy a csupa nagybetűs írás kiabálásnak számít, és nem mindenki szereti, ha kiabálnak vele..... :-) "

2010. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!