Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem vagyok biztos a megfelelő...

Nem vagyok biztos a megfelelő választásban iphone vagy macebook?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem jó a kategória bocsi. Már régóta szeretnék egy iphonet, nyáron dolgoztam, összegyűjtöttem rá a pénzt. Iphone 7 re. De most elbizonytalanodtam hogy biztosan azt akarom e. Mert vagy azt vagy az 6s plust nézem. Mivel a 6s plust az iskolában is tudnám használni, ezzel a ponttal pedig eljutottam a macebookokig. Mert azok ugye a legjobbak az iskolában. iskolai használatra. Ahhoz még gyüjtenem kell. Szerintetek melyik éri meg a legjobban? Iskolai és szabadidőben használnám leginkább. net jegyzetelés, videók(youtube) zene stb. talán a gépet programozásra is( semmi bonyolult)

2016. szept. 14. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem elég értelmetlen a kérdésed, már ne is haragudj.

Mi köze egy telefonnak és egy laptopnak egymáshoz?

Ha telefonra van szükséged, akkor iPhone-t vegyél, ha gépre van szükséged, akkor MacBook-ot. Alapból még csak nem is ugyanannyiba kerül a kettő. :D A legalapabb MacBook is kétszer drágább. Diákmunkából szerzett pénzből én meg az iPhone-t is nagyon megfontolnám, nemhogy a MacBookot. Egyébként szvsz hacsak nem vagy milliomos (és ha már meg kellett dolgoznod érte, akkor gondolom nem vagy), én nem vennék a helyedben MacBookot, utána csak szívnál vele, mert nem tudsz hozzá mindent úgy lekalózkodni mint egy windows rendszerű géphez.

A helyedben amúgy talán én vennék egy 6s-t meg egy olcsóbb laptopot.

2016. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen lehet hogy értelmetlen, bocsi.


Csak felmerült bennem a kérdés és gyenge állapotomban voltam. :D :D

2016. szept. 14. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!