Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam külföldön a telefono...

Elhagytam külföldön a telefonomat, most mit csináljak? SOS

Figyelt kérdés
Voltam Németországban dolgozni fesztiválon és elhagytam a telefonomat. Samsung Galaxy A5. Nem tudom hogy mit csináljak, kérlek csak hasznos infókat írjatok.
2016. szept. 15. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
vegyél újat. az már sose lesz meg
2016. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyéb jó ötlet?
2016. szept. 15. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem merült le és be van kapcsolva, és van rajta mobilnet, akkor google ba beírod hogy google device manager, ott bejelentkezel azzal a címmel ami a mobilodon is aktív. Ha szerencséd van akkor megmutatja hol van a telefon. Minden más esetben buktad. Tíltasd le a sim-et ne tudják használni, aztán vegyél új mobilt
2016. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kérdező: remélem tetszett az egyéb jó ötlet ;)
2016. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél másikat. Ez hasznos válasz. Talán elsőre nem annyira hasznos, mint azon kombinálni, hogy egy becsületes megtaláló vajon veszi-e a fáradságot hogy felvegye veled a kapcsolatot és vállalja a fáradságot és költséget és eljuttatja MO-ra, vagy azon kombinálni, hogy esetleg miután a gugli fiókal megállapításra lerült a pozíció, ma még érdemes-e riasztani az Interpolt vagy hagyjuk holnapra.
2016. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!