Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinálhatnék neki? :/

Mit csinálhatnék neki? :/

Figyelt kérdés
A Lenovo telefonomat múlt héten vettem. A hétvégén még tudtam csatlakoztatni a géphez. Most már ha bedugom az USB-t, ugyan kiírja hogy az csatlakoztatva van a géphez, de ha rámegyek, nem jönnek ki a dolgaim. Már többször próbálkoztam, de semmi. Mitől van ez és mit csinálhatnék neki?
2016. szept. 15. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit nem nagyon értem mit szerettél volna :D Hol nem jönnek ki a dolgaid?

Dugd géphez.

Fentről húzd le az "értesítő részt" hátha ott kidob valamit hogy mit szeretnél, mert van egy két telefon ami kéri a megerősítést hogy mit is szeretnél csinálni usb-n csak tölteni vagy adatot is közölni.

Nézd meg a géped mit dob fel, ha semmit Menny bele a Start->Számítógép-> És ott kellene lennie a "hordozható eszközök sorban(nekem ott van). Ha így sem találod a telefont a gépen, mert gondolom azt szeretnéd, akkor próbáld meg egy másik kábellel hátha.

2016. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Old fel a képernyőt.( Ha van valamilyen jelszvas stb képernyőzár, akkor nem fogja engedni.)
2016. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már sikerült, de azért köszönöm :)

Egyébként első, igazad volt, pont az volt a baja, hogy külön rá kell menni, ha fájlokat akarok rátölteni :)

2016. szept. 18. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!