Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 Edge vagy...

Samsung Galaxy S7 Edge vagy Iphone 6s/plus?

Figyelt kérdés

Melyik telefont vegyem ?


Jelenleg iPhone 4-em van , nem lassú ,elboldogulok vele , de sajnos nincs rá frissítés , illetve a kamerája se a legjobb ezért szeretnék váltani.


Androidból nekem régen egy Samsung Galaxy Y volt , gyorsan merült és lassú is volt ezért váltottam.


Mindenképpen csúcskategóriás telefont szeretnék,amivel "minőségi" fényképeket lehet készíteni , és támogatva lesz még pár évig ha lehet indoklást is írjatok.


Köszi szépen . :)



2016. szept. 15. 19:15
 1/10 A kérdező kommentje:

További kérdés ,


Szeretném sokáig megőrizni a telefont és a legkisebb karcoktól is megóvni , ezért ha lehet küldjetek olyan tokot-kijelzővédőt ami tényleg jó .

2016. szept. 15. 19:18
 2/10 anonim ***** válasza:

S7

[link]

tok: griffin survivor

2016. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Én iPhone-t vennék, és ezt úgy mondom, hogy Androidom van de a következő telóm már tuti nem az lesz. Ha tényleg szereted a iPhone 4-et akkor szerintem maradj az almánál.
2016. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Samsung S7 edge jobb választás!Nyitott,testreszabható rendszer,már az Android 6-al is rettentő stabil,szebb fényképek,szebb és kontrasztosabb képernyő,lényegesen több funkció,gyorsaságban kb egyformák.Az S7-re is nyugodtan évekre számolhatsz!Nemsokára az Android 7-et is megkapja.
2016. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4# Akkor tényleg S7!Gorilla glass 4 elől-hátul ami jóval ellenálóbb,mint az Iphone fém váza!
2016. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
iPhone-t választanék, mert eddig akinek iPhone-ja volt nem hallottam még tőlük panaszt, strapabíróságra meg interneten is nem egy olyan videót találsz ahol nagyon extrém teszteknek vetik alá és még utána is lazán működik.(És ezt úgy mondom hogy Samsungom van, és kövi telefonnak iPhonet vennék)
2016. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4 vagyok és a #6-nak...a cégnél ahol dolgozok csak Iphone-t használnak és elvétve volt olyan Iphone ami teljesen tökéletes volt a 4-6s-ig bezárólag!

A hibák az Iphone 4-nél a legtöbb esetben hangszóró problémak voltak a 6/6s kijelző,aksi és szoftverproblémák akadtak!

Szóval nem mind arany ami fénylik,de természetesen ez bármelyik mobilnál előfordulhatnak!

2016. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező lehet ez a videó megkönnyíti a választásod!

25 ok,hogy miért az S7-et vedd meg! :)

2016. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a kamera a legfontosabb, akkor egyértelműen az S7-et válaszd. Jobb képeket készít (ez főleg rossz fényviszonyok között jön ki) és gyorsabban fókuszál, mint a 6s.

Ha fontos, hogy sokáig legyen szoftveres támogatás, akkor pedig iPhone. Bár Androidon ez nem annyira jelent problémát, mint iPhone esetén, mivel fragmentáció miatt a fejlesztők "kötelesek" támogatni a régebbi verziókat is, ha nem akarják a piac jó részéből kizárni magukat.

2016. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!