Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p9 lite (~4 évre) vagy...

Huawei p9 lite (~4 évre) vagy Iphone SE (~6 évre)? És miért tapasztalatok/vélemények?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Á, ááá, örülj ha 3-ra sikerül valamelyik. Nem arra tervezik ezeket hogy sokáig használd, főleg ha jön valami új Android verzió vagy IOS dolog ami miatt sok alkalmazás nem lesz frissíthető sem használható. Ez mellett...lassulás, fagyás...
2016. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 Nem éppen. iPhone 4-em van (SE mellett :P) 4 éve, és teljesen jól működik. Szinte stabilabb mint egy mai 20.000Ft-s (kb ennyi a 4) android... Pedig kicsit idősebb :D Szóval az iPhone-okat pont erre tervezik. SE 6 évet simán kibír, valószínűleg.
2016. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BM-Striker ***** válasza:

20k Android-ok szarok, úgy hogy ez nem jó összehasonlítás.


iPhone 4-et(8gb) speciel én lassúnak találtam, főleg iOS7-tel.


Persze lehet használni 6 évig alapdolgokra, de hardverigényesebb weboldalak(főleg ha sok van nyitva) kifognak rajta, Már 2 éve is akadozott a 4 böngészésnél (weboldalak tesztelésére használtam)


P9 lite: erős telefon, ha nem romlik el közben. 3gb RAM miatt időtálló lesz, de GPU-ja nem nagy szám, úgyhogy komolyabb játékok már most kifognak rajta.


SE: 6 áv túlzás, de 4 évig még jónak fog számítani.

2016. szept. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De pont ez az, hogy ma 20.000 körül lehet venni 4-et, így csak ebben az árkategóriában lévő droidokkal tudom összehasonlítani
2016. szept. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BM-Striker ***** válasza:

#4


Használtan 20k.


Android-ból 20k körül elég eklektikus a kínálat használtan, de tipikusan erősebbnek a iPhone 4-nél.

2016. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah, hardveresen erősebbek. Többit leírjam? Vagy elégszer leírták már itt, az interneten?
2016. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan a hasadra csaptál és azt mondtad hogy 4 éves Iphone-t egy 20ezres androiddal hasonlítasz össze? Miért nem egy 40 ezressel? Bár még 20ezres kategóriában is lehet tudnék olyat androidot mutatni ami "jobb" mint egy Iphone4. Természetesen vadonat újan és még lehet hogy garanciával is.
2016. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Nem éppen a hasamra csaptam, de mondjad azt a telefont
2016. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Leago m5

Odaveri

Lenovo a1000

Szerintem egy szinten van, de ha nem is a garancia és új ad annyit.

2016. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!