Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet már venni Magyarországon...

Lehet már venni Magyarországon Iphone 7-et? Ha még nem, akkor mikor jön ki?

Figyelt kérdés
És ha igen,hol? Istyle -Mammut..Hol???
2016. szept. 16. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez tényleg idegesítő nehogy már ne tudj annyit beírni a Google-be hogy iPhone 7 magyarországi megjelenés , rögtön kidobja hogy SZEPTEMBER 23-tól lehet megvenni Magyaroszágon szerintem egyszerűbb mint ameddig leírod ide a kérdést , lusta ember lehetsz az biztos
2016. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szirty ***** válasza:

" lusta ember lehetsz az biztos"


De van majd' félmillája egy telefonra :-)

2016. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És nekem is volt 220 ezrem az iPhone 6ra mikor megjelent, mégse vagyok lusta , elég szomorú h a pénze miatt azt hiszi övé a világ
2016. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ti teljesen dinkák vagytok. Csak nevetni tudok az ilyen ökrökön.Nem is vitatkozok baromfiakkal.Amúgy beírtam de nem találtam. Nem a gyakori kérdések az,amin először szoktam keresgélni ez csak végsô megoldás.2. Mi a francnak válaszolnak ekkora vesztes idegbeteg gyökérkék? 35eves nő vagyok egzisztenciával és igen gazdagok vagyunk,mert nekünk volt annyi kurázsink az élethez hogy nyitottunk egy vállalkozast!!Igen,csórók voltunk mint a templom egere,de még így is hogy megcsináltuk az életünket,jó emberek vagyunk!!És százszor különbbek mint ti!!Hányingerem van a sok rosszindulatü kis buta dedóstól. 3fiam van de azok különbül lettek nevelve!! Egy ártatlan kis kérdéstől nem másznak falra!!Bunkó paraszt!!Ha nem tudsz normalisan válaszolni akkor minek írsz ide egyáltalán? Nagyon el vagytok tájolva.A mostani generáció bűzlik a buta parasztoktól meg a bunkóktól!!! Normalisan már nem is lehet válaszolni? Ha irigykedtek, dolgozzatok napi 18 órát hogy menjen a válakozásotok,főleg ha egyszerre 2boltot is üzemelettek és nem jut időtök még a kikapcsolódásra sem!!Szégyelljétek magatokat!Kis gyökerek.Majd ha tettek annyit az életben hogy iphone 7-est vehettek akkor álljatok elém!!De amíg ültök a kis életeteken addig egyiknek se legyen nagy a szája!!Mert nincs mire!!
2016. szept. 18. 11:39
 5/12 Szirty ***** válasza:

Szervusz 35 éves vállalkozó gazdag nő. aki mindenkinél különb!


Tényleg egy percen belül találtál volna rengeteg választ a kérdésedre.


[link]


"Amúgy beírtam de nem találtam."


Elárulod mit írtál be?

Nagyon kíváncsi vagyok!

2016. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Xd szakadok rajtad , és sehol nem bunkóztalak, csupán leírtam hogy lusta egy ember lehetsz , de ahogy te le reagáltad... nos ha valóban 35 éves vagy ajánlom kezeltesd magad valakivel mert így hamar csődbe fog jutni a vállakozás , ha a vevőkkel is ilyen szépen beszélsz majd :)
2016. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek lehet rossz napja fiacskám. Az élet nem mindig a csúcsról szól, egyszer jó egyszer meg rossz.Ilyen az élet. Ja, a vevőim nem beszélnek így velem. Ismernek és megadják a tiszteletet amit sajnos itt ezen az oldalon nem sokan ismernek. De nem akarok vitatkozni. Igen,beírtam a keresőbe,az időpontot meg is találtam.De hogy hol lehet átvenni azt nem. Na de nem érek erre rá,sok a dolgom és nagyon sajnálom hogy ilyen elkeserítő válaszokat kaptam.Tudjátok gyerekek,majd ha felnőttök megtanuljátok mi az a tisztelet. Én is voltam kamasz.Tudom miről szól. Majd ha közelebb lesztek a 40-hez mint a 20-hoz, jusson eszetekbe ez. Könnyű nagyszájúnak meg nagymenőnek lenni fiatalon. Minél idősebbek lesztek annál kevesebb energiátok lesz a bunkózásra meg a tiszteletlen viselkedésre is.El fog menni tőle a kedvetek.Majd meglátjátok.. Akkor nem móka meg kacagás lesz az élet makd mikor arra dolgoztok hogy a gyerekeiteknek meglegyen a betevőjük! Majd nem lesz ilyen jó kedvetek mikor az élet igazi felelősséget akaszt a nyakatokba.Na de majd meglátjátok miről beszélek.Egyszer mindenkinek fel kell nőni.És az nem lesz habostorta.Ott megkövetelik a komolyságot.Nincs buli meg élvezem az életet!De nem ám!Majd meglátjátok..
2016. szept. 29. 12:15
 8/12 Szirty ***** válasza:

Én sajnálom hogy így kiborultál. Szerintem erősen túlreagáltad a dolgot.

De ha már megemlítetted... nem rossz napod, hanem rossz hónapod lehet. :(

Nem kell ezt ennyire felvenni!

2016. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na akkor tisztázzuk ha beírtad és megtaláltad minek kérdezted meg xd? És hol lehet megvenni hát nyilván nem a sarki közértben de azért gondolom egy 35 éves nő szokott eljárni vásárolni nagyobb üzletekbe , plázákba mindegyikben van ISTORE de ha ez se lenne elég , ha beírod googlebe hogy magyarországi apple termékeket forgalmazó és értékesítő áruházak üzletek kiadta volna kb az összes fontosabb nevesebb boltot de mindegy hagyjuk , elég szomorú hogy így negyven fele a logikus dolgok értelmezése nehezen megy és kezdenek előjönni a demencia jelei
2016. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőnek üzenem:cseszd meg. Demencia? Igen?Ha olyan pörgős napod lenne mint nekem, háztartást vezetni,dolgozni,gyerekekért ugrálni,stb.. Szerintem neked sem lenne energiád mindent kéz alatt és észben tartani, én néha azt se tudom hol áll a fejem,ezért nem kell demensnek nevezni, fiam!Mr.Logika ha annyira okos vagy akkor ezt is figyelembe vehetnéd mert leírtam hogy nem vagyok mindig toppon egy hosszú nap után.Vagy tényleg mindenki elvárja hogy tökéletes legyek?? 😏
2016. szept. 30. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!